Citroen mk1 2.0hdi test

Fastrs

Member
Evo jedan zanimljiv test, ne znam samo da li to orginal motor. Injektori i neke stvari normalno da su zamijenjene ili reparirane.

[ame]https://youtu.be/BoUaKdlX3RI[/ame]
 

Ax boy

Well-known member
Opaaaa bome da, C5 ima podosta kilometara ali ipak je to HDI hahhhhh. Od tate Berlingo 590 000tkm 2002 ehhh
 

toma

Active member
Opaaaa bome da, C5 ima podosta kilometara ali ipak je to HDI hahhhhh. Od tate Berlingo 590 000tkm 2002 ehhh
moj 2.0 kada sam ga prodavao imao je preko 330 000 km ne sjecam se vise koliko tocno ali auto nikakve greške, sjedni pali vozi (osim potrosnog materijala)

pa nije to tdi to je HDi :rofl:
 

Ax boy

Well-known member
Opaa i tvoj imao dosta,a koja godina i kad si ga prodao,dugo već? Heehehhe ma to je HDI na n-tu potenciju hahhhhhh. Moj tata svog zlatka neće dati unatoč svemu. Promjenio sjedala i zadnju klupu ,sve sa modela 2008 hahahha jer prva serija sjedala nisu valjala ništa tj pardon do 200,250000tkm maksimalno . I još kupio policu zadnju onu sa novog modela na preklop .
 

Ax boy

Well-known member
A pretpostavljam mijenjao si ga normalno za noviji model, jel isto berla ili? Jel tvoj imao regu zg-2280-dc, 328 287cca?
 

toma

Active member
C5 je bio..nisam ga mjenjao za noviji vec isti samo 2.2 hdi al sam kupio macka u vreci..onda sam ga slozio cijelog i na kraju ga prodao jer mi je od tate ostao isto 2.2
 

Ax boy

Well-known member
Pouka, nikako 2.2hdi, sretni oni koji s tim motorom problema nisu imali. 2.0hdi je nenadmašan jednostavno. Šta sad voziš?
 

Ax boy

Well-known member
Mahhh taj ima neki odvajač čestica navodno, bežiiiii od tog hahahhahh. Dečki u CS-u servisu su fraze dobivali od njega
 

toma

Active member
Ovisno kako se vozim u prosjeku Velika Gorica Zagreb u prosjeku od 750-850 km..7.5 prema kompu ali sada ću mu baš računati kooliko će potrošiti na 10 000 km kada mali servis napravim
 

Ax boy

Well-known member
Ok Ivek imenjače, sam pitam. Nema veze, Plavko berla napravio sve preglede i tera dalje do barem 300 000tkm. To bu mu znak za mirovinu. Sutra pravac Zagreb-Omiš opaaaaaaaaaaaaa pa još do Međugorja
 

Ax boy

Well-known member
Jelda pffffff, mjesečno po 1000km ,2000 hahahhahaaaaahah. Nego mijenjao okvir tablica jer stari izblijedio hahahhahaaaaahah pa se ime servisa ne vidi. Eto koliki pacijent po pitanju auta, tu psihijatrija je čak nemoćna.
 
Na vrh