Citroen i oldtimer susret Sombor 2012.

Zmix

New member
Kao što sam naslov kaže, u subotu, 21.04.2012. u Somboru će se održati susret Citroena i oldtajmera. :)

Ovom prilikom pozivam zainteresovane da dođu i svojim prisustvom uveličaju susret.

Od 9 do 12 sati - okupljanje i paradna vožnja u centru Sombora
12 sati - vožnja do obližnje varoši Odžaci
14 sati - odlazak u mesto Deronje na salaš i ručak pa nakon toga druženje. :cool:

Zainteresovani mogu da se upišu u ovoj temi i mogu da me kontaktiraju putem PP-a.
 

Zmix

New member
Ima,ali nema love,jako bi rado došao,ali jednostavno si to ne mogu priuštiti.
:(

I pre nego što smo i trepnuli okom, poravna nas cesta, dugačko, široko...



U Sombor nismo stigli ali zato jesmo u Odžake, a tamo CFS ekipa...



Nakon Sombora pravac Deronje u kojem se desio epilog današnjeg druženja...



U Deronjama su nas dočekali ljubazni domaćini i priredili nam kulturno-umetnički program u kojem su nam prikazali svadbene običaje u Vojvodini...



Za one koji žele da znaju, Deronje je tipično vojvođansko selo, nalazi se u Zapadno-bačkom okrugu nedaleko od Sombora i Odžaka a poznato je po najboljim tamburašima, vrednim ljudima, likovnoj koloniji i još po mnogo čemu.

Bilo je i ovakvih momenata...



Bilo je zaista prelepih starovremenskih automobila a ja sam se, naravno, fokusirao na našu omiljenu marku...



GS-ovi...



Predstavnici A serije...



Išli smo i na ranč kod našeg današnjeg domaćina gos'n Braneta Savića koji nam je pokazao šta sve ima na svom ranču...



Pored zavidne kolekcije starih traktora, Brane poseduje i 2CV...



Na ranču postoje mala i velika vetrenjača koja snabdeva ranč vodom za navodnjavanje.Ovom prilikom nam je Brane održao malu demonstraciju i opisao način rada svojih vetrenjača.Na slici je mala vetrenjača i rezervoar u kojem se akumulira voda...



Nakon posete ranču vratili smo se u prostorije deronjske škole na ručak i tamburaše.
Jedna slika za one što još nisu večerali... :whistling:



To je to!
Još jednom da se zahvalim domaćinima i organizatorima na današnjem divnom druženju!
Ko nije prisustvovao ima za čime da žali.
 

deda

New member
Kako si se već vratio,pa sad njavečer,je tek pravo po mojem prijašnjem iskustvu?
U tem Somboru svega navolju
To istina,žene piju vina u tem Somboru!
 

Zmix

New member
Kako si se već vratio,pa sad njavečer,je tek pravo po mojem prijašnjem iskustvu?
A eto, vratio se.
Ne sumnjam da je uveče prava stvar ali nisam mogao duže da ostanem. Savladao me umor a sutra rano ustajem. :meh:

U tem Somboru svega navolju
To istina,žene piju vina u tem Somboru!
Deda, mala ispravka... U TOM Somboru. ;)
 

hacti

made in france
vidim ja bit ce rata zbog tom i tem!!!! valjalo bi malo špodpalit vatru ali ja sam oznatui mirotvorac!!!heheheh
 

Zmix

New member
vidim ja bit ce rata zbog tom i tem!!!! valjalo bi malo špodpalit vatru ali ja sam oznatui mirotvorac!!!heheheh
Šta bi smo mi bez tebe, Hacti... :)

Evo i video prilog emitovan večeras na TV Vojvodine... :cool:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=hYfHIPwseX0[/ame]
 

Zmix

New member
zao mi je sto nisam mogao doci morao sam raditi do 13h i uspio sam zaradit cijelih 100kn a potrosio 50! bolje da sam bio u somboru!!!!!!!
Eh... a lepo sam ti govorio a ti nećeš da slušaš! :wtf:
 

Zmix

New member
Eto vidiš, Hacti!
Lepo ljudi govore a ti tako... Sad si ovo uradio i nikad više! :grin:
Još da znaš kakav je bio paprikaš, ufff! :cool:
 
Na vrh