Citroen DS4 i C4 Picasso 2015, spajanje na internet

MarkoL

New member
Poštovani,
kupio sam nedavno DS4 iz 2015 godine. Auto je prekrasan ali ne mogu naći način kako da ga spojim s internetom preko mobitela radi recimo korištenja google navigacije. Automobil nema originalno instaliranu navigaciju, ali koliko čitam po internetu postoji opcija mirror screen. Nisam siguran odnosi li se to na novije generacije i da li možda automobil nije softwarski kompatibilan. Kako se uopće ne mogu snaći kako da spojim internet (nudi tu opciju na touch screenu ali uvijek javlja neku grešku) ni kako da spojim mobitel osim kroz bluetooth što ide bez problema, molim vas za pomoć ako znate kako se to učini. Da li je moguće nadograditi opciju u službenom servisu? Treba li uopće?
Isti problem imam i na drugom autu, citroen C4 picasso također iz 2015 godine, tako da nisam siguran da li nešto radim krivo ili je riječ o namjerno limitiranoj opciji.
Hvala unaprijed, Marko
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Dali je mobitel na listi podržanih za Mirror Link? Probaj sa drugi mobitelom možda?
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Ovisi koji je radio (sat-nav head unit) unutra i na kojoj verziji softwera je...
Pošalji koju sliku!

Imam DS5 iz 2015 s touchscreenom i SMEG+IV2. Na 6.1.20 je imao MirrorLink i web browser. Uredno se spajao na Net preko shared Interneta s mobitela. No, taj buil-in browser je bio toliko spor, da Google maps nisam ni probao koristiti...

Anyway, na toj verziji se često restartao pa sam ga upgrejdao na zadnju verziju (6.4.10). Nakon toga nema više opcije za Internet, ali je aktivan Apple CarPlay.
 

Prilozi

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
hvala puno, znate li kako mogu upgrejdati software?
Prvo trebamo znati koji uređaj je u pitanju i koji je trenutni software. Dugim pritiskom na Settings/Setup tipku dobijemo te informacije...
Također, i jedna slika tog uređaja bi pomogla...
 

MarkoL

New member
hvala vam na pomoći, kontaktirao sam službeni servis, oni mi po broju šasije kažu kako nije moguć upgrade jer tvornički nije predviđeno za moj model
 
Na vrh