Citroen C5 Zakretni Farovi (2005 redizajn)

Žika

New member
Pozdrav svima!
U orginalu su bili obični farovi i sad su zamjenjeni sa zakretnim. Pošto nisam nigdje našo jackove za motoriće zanima me dali je moguće negdje izvuči instalaciju za njih? Pošto ima senzor visine zadnjeg kraja i zavojnicu volana pretpostavljam da je možda moguće. Ako se neko susreo s tim ili zna neku stranu temu o ovome pliz help.
 

Žika

New member
Ne rade ništa jer nema uopče jackova za motoriće, obične lampe nemaju motoriće več samo ručno štelanje visine.
Jel moguče da ima negdje pripremu za taj modul pa da nađem negdje na otpadu???
 

szahtila

Well-known member
Ne rade ništa jer nema uopče jackova za motoriće, obične lampe nemaju motoriće več samo ručno štelanje visine.
Jel moguče da ima negdje pripremu za taj modul pa da nađem negdje na otpadu???
Trebao si kod montaže novih, dok je sve bilo otvoreno, provjerit ima li kakvih konektora u blizini koji nisu spojeni a idgovaraju na nove farove
 

sir.Oliver

Well-known member
ja mislim da njegov , pošto je pred FL nema pred pripremu za ovakve farove . tu treba menjati komplet prednje kablove .... dodati modul ... i sve povezati sa BSI ( možda i BSI treba menjati ). nisam na 100% upućen u datu problematiku . samo dedukujem na osnovu vlastitih iskustava sa Citroenom .
 

Žika

New member
Pregledo sam za kablove pošto je cijeli prednji kraj bio raskopan i nema ničeg.
Ako je problematika ostat će ovako jer ne tuku nigdje bez kalibracije samo bi volio da su zakretni haha✌
 

Cutac

Prèkaroš
Ali ako je stavio FL farove, mora biti FL model jer inače ne bi fizički stali na svoje mjesto.

Oliver je u pravu, trebaš ubaciti ili zamijeniti ono što nedostaje ili nije kompatibilno, dakle modul, kabele, BSI, BSM, softver riješiti, ...
Doslovno se sve može, pitanje je koliko ti se da i koliki ti je budžet.

Ali da, zakretanje vrijedi više nego sam bixenon sustav.
 

sir.Oliver

Well-known member
Ali ako je stavio FL farove, mora biti FL model jer inače ne bi fizički stali na svoje mjesto.

Oliver je u pravu, trebaš ubaciti ili zamijeniti ono što nedostaje ili nije kompatibilno, dakle modul, kabele, BSI, BSM, softver riješiti, ...
Doslovno se sve može, pitanje je koliko ti se da i koliki ti je budžet.

Ali da, zakretanje vrijedi više nego sam bixenon sustav.
još bih samo nadopunio ... i kolika je dostupnost dijelova . najbolje je naći donora i polako sve potrebno prebacivati s auta na auto . ako budeš uzimao sa otpada , računaj da dotični auto može potjecati sa poplavljenog područja .... što znači da je elektronika veliki rizik .....
 
Na vrh