Citroen C5 X

Cutac

Prèkaroš
Prije si znao koji je koji, sad su svi identicni. Par puta sam za jedan C3 pomislio da je C5. Prvog i drugog Cactusa ne razlikujem uopce, C3 Aircross ne znam ni jel zapravo postoji...
Bas su ga usrali, jedino prepoznajem Picassa i C5A jer su veliki. Jel, nema sta drugo biti toliko veliko...
 

ExOduS442xb

Racing
Evo ga napokon, prvi test sa vožnjom, mada je na kineskom pa se ništa ne konta, ali se barem vidi vožnja itd.
Btw, mislim da je napokon red da otvorimo novu kategoriju C5 X :D



Edit izgleda da ih ima jos, sve na kineskom :LOL:
 
Posljednje uređivanje:

Brruno

Well-known member
Prvi utisak kad sam vidio ovaj auto je da moj sljedeći auto neće biti citroen. Nažalost,taj utisak me još drži. Za sada me nijedan noviji Citrać ne vuče za kupnju kao što me vukao c5 x7. Kad bude došlo vrijeme za kupnju drugog većeg auta, bit ću u problemima.
 

Brruno

Well-known member
Da, samo taj mi i dolazi u obzir nakon mog C5 što se tiče PUG-a. Udobnost ,pritom ne mislim samo na hidrauliku nego i na sjedala i slično , mi ima samo viša klasa pa sam limitiran. Boli me dupe nakon duže vožnje u ostalim automobilima slične klase i cijene,pa sam čekao nasljednika c5 ali ovo mi je fail,što se mene tiče. Ne sumnjam u udobnost ali ostalo mi je bezveze. :D
 

markan1000

Well-known member
Ne ulazeći u to je li ovaj C5x dobr ili loš, ja stvarno ne kužim zbog čega toliki hype oko 508? Taj auto je nepraktičan i malen za svoju klasu, a ako nije u nekoj top opremi realno je izgledom teška kamilica, uzbudljiv je koliko i Insignia
 

sfx7

Member
Sjedio sam u novom 508 i meni su sjedala osjetno tvrđa nego u C5 X7, a cijeli auto mi iznutra nije ostavio neki poseban utisak. Mogu čak reći da sam ostao razočaran. Uostalom čini mi se da 508 više cilja na one što vole sportsku vožnju a ne one što ploviti po cesti.

Ne znam kakav će biti C5 X, ali ovako na prvi pogled sigurno bi prije uzeo njega nego 508.
 

Brruno

Well-known member
A i muškarci su im navodno takvi, sve je malo kod njih,niti mogu kvalitetno hvatat veće sise,a da im žene imaju veće dupe,ne bi se mogli razmnožavat.

Ne ulazeći u to je li ovaj C5x dobr ili loš, ja stvarno ne kužim zbog čega toliki hype oko 508? Taj auto je nepraktičan i malen za svoju klasu, a ako nije u nekoj top opremi realno je izgledom teška kamilica, uzbudljiv je koliko i Insignia
Nije neki hype,ali sam mislio da je neka alternativa C5ici ali ako nije, križam i taj model. Na kraju ću prodat svog, i kupit c5 2017 sa svom mogućom opremom sa što manje KM i držat ga do bar 500tkm.
 

Profiler07

Well-known member
A i muškarci su im navodno takvi, sve je malo kod njih,niti mogu kvalitetno hvatat veće sise,a da im žene imaju veće dupe,ne bi se mogli razmnožavat.



Nije neki hype,ali sam mislio da je neka alternativa C5ici ali ako nije, križam i taj model. Na kraju ću prodat svog, i kupit c5 2017 sa svom mogućom opremom sa što manje KM i držat ga do bar 500tkm.
I promijeniti ces 7x denox sistem.

2018g je 508 poceo sa prodajom i ne mozete porediti ga sa novim c5 tipa izgleda ili unutrasnjosti.Meni je bas bas lijep isto kao sto mi je lijep i XM i Dyane i Geri i Dak
 

ExOduS442xb

Racing
Ali ima touch kontrole za klimu i moraš prvo izaci iz jednog sustava da bi usao u klimu npr:sick:🤮
I zvuk motora iz zvučnika, pa ako već ima što ne zvuci kao Hellcat V8:D
A da je dizajn brutalan i futuristicki s tim se slazem, i iznutra je bas lijep auto.
 
Na vrh