Citroen C4 - all doors closed upozorenje

Igor1105

New member
Pozdrav, od juče mi na svakih desetak sekundi u vožnji pišti i prikazuje upozorenje ALL DOORS CLOSED, ima li neko ideju šta bi moglo biti? Centralna brava radi, senzori rade tj pokazuje kada se neka vrata otvore... Juče bio na tehničkom pregledu za registraciju i od tada me zeza...

Auto je Citroen C4 2.0 HDI 2005 godiste.
 

Igor1105

New member
Kakav modus za programiranje ključeva, molim te da malo mi pojasniš Zdeslav1967. Da li to može da znači da je neko pokušao da pravi ključ, tj kopiju ključa za moj auto? Ponavljam da mi je auto bio ostavljen na tehničkom pregledu juče 2-3 sata i od tada se dešavaju čudne stvari, prvo navedeno upozorenje, a danas sam primetio da mi je kutija od bsi sa osiguračima otvarana, kao i da su mi nestale 2 gumice od poklopca motora...
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Kakav modus za programiranje ključeva, molim te da malo mi pojasniš Zdeslav1967.
Ključevi se mogu programirati na većini auta, ja to nikad nisam delal, ali te onda navodi po po etapam kaj trebaš napraviti. Daj si pogledaj upute kaj tebi piše oko toga. Ja bi si prvo resetiral centralu, al tebi to ne bi savjetoval, jer ko znaj kaj još može ispasti od problema. Do toga da treba opet akumulator upoznavati, itd.


auto bio ostavljen na tehničkom pregledu juče 2-3 sata i od tada se dešavaju čudne stvari
Zanimljivo. :(
 
Na vrh