Citroen C4 2013 - navigacija/radio

Ante1801

New member
Pozdrav ekipa, novi sam i ispričavam se ako pokrećem ponovno istu raspravu, ali nisam nigdje uspio pronaći ono što tražim...Ukratko, vlasnik sam Citroena C4 2013 - 1.6ehdi i iz nepoznatih razloga display mi se pokvario (sve radi, mogu sve koristiti ali nažalost, ne vidim ništa)....razmišljam da kupim obični display za radio, naišao sam na solidnu ponudu, ali ne znam da li odgovara, odnosno da li smijem to zamijeniti, da li će sve raditi kako treba. Šaljem slike svoje opreme i one koju bi volio kupiti i zamijeniti (skinuta sa modela 2014god).

Unaprijed hvala svima koji pokušaju pomoći :D.

Pozdrav,
Ante.


CitroenC4 2013 -1.6 eHDI.jpg CitroenC4.jpg
 

Ante1801

New member
neće . različiti koncepti . prvi je sa 7" dodirnim displayom a drugi je klasičan .
Slika je skinuta sa interneta (veći display sa navigacijom)...bio sam dovoljno lijen i nije mi se dalo slikat display iz mog automobila. Display u mom auto nije na touch, sve ide preko desnog gumba). Dakle, htio bi staviti radio (desna slika) umjesto trenutnog. Navigaciju i onako koristim preko mobitela. Ne znam da li te informacije mijenjaju išta :). Dolje je slika iz mog automobila.


WhatsApp Image 2022-06-21 at 21.43.13.jpeg Pogledajte privitak 5967
 
Posljednje uređivanje:

gambler072

C5 enthusiast
Vjerujem da se na aliexpressu moze naci samo zamjenski display i da ne bi trebao kostati previse. U svakom slucaju, puno ljepse izgleda nego downgrade koji si ti predlozio. A i to svakako ne bi proslo kao plug&play, konektori za ekran sigurno nisu isti, a bilo bi i dosta podesavanja preko Lexie
 

Ante1801

New member
Slika je skinuta sa interneta (veći display sa navigacijom)...bio sam dovoljno lijen i nije mi se dalo slikat display iz mog automobila. Display u mom auto nije na touch, sve ide preko desnog gumba). Dakle, htio bi staviti radio (desna slika) umjesto trenutnog. Navigaciju i onako koristim preko mobitela. Ne znam da li te informacije mijenjaju išta :). Dolje je slika iz mog automobila.


Pogledajte privitak 5970 Pogledajte privitak 5967
Pod radio mislim kompletno sve bi zamijenio (prekidače, klima...)...cijeli dio, ne samo display. Cijeli dio sa desne slike...isprike ako nisam bio dovoljno jasan.
Vjerujem da se na aliexpressu moze naci samo zamjenski display i da ne bi trebao kostati previse. U svakom slucaju, puno ljepse izgleda nego downgrade koji si ti predlozio. A i to svakako ne bi proslo kao plug&play, konektori za ekran sigurno nisu isti, a bilo bi i dosta podesavanja preko Lexie
Aha aha, razumijem. Ok puno hvala na informaciji :).
 

Ante1801

New member
Ekran na ali-u je oko 300kn...
Ono što sam tražio i uspio naći, kreću se cijene između 800 i 1000 kn...a nisam neki fan kupovanja skupljih stvari preko Aliexpressa, makar imam super iskustva s njima. Ako nađeš nešto u rangu cijene koju si naveo, slobodno pošalji :)...ali da, nisam previše razmišljao o takvoj kupnji, ali očigledno je da je to najbolja opcija :)
 
Na vrh