Citroen C2 ne pokazuje brzinu i isključuje servo

Kemo007

New member
Pozdrav svima i kako naslov kaže takvi su kvarovi.
Znaci u voznji se isključi servo i ne pokazuje brzinomjer. Ponekad je cjeli dan ok a nekad zeza non stop.

E sad je i jedan dodatni problem a to je da ga baca u Safe mode i normalno da ne ide preko 2.500 okretaja. Sve se to nekako desava povezano.. koliko sam uspio primjetiti. E posto je majstor zamijenio senzor pritiska goriva,auto je jedan dan radio ok,nije bilo Safe mode a servo i brzinomjer su radili normalno.
Jel moguće da zbog senzora brzine se sve to desava i da mozda uopce nije trebalo mijenjati senzor pritiska goriva.

Citroen C2 1.4 HDI 2003.god.
Svaki savjet je dobrodošao.
Hvala
.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Znaci u voznji se isključi servo i ne pokazuje brzinomjer.
Znam čovika koji je remapira C2 VTS-a prije puno godina, pa je ima problem da mu sa isključiva servo na određenom broju okretaja. Navodno su to riješili novom mapom. Ne znam točno kako je to sve povezano. Ali, eto.

Ako ti nisi radija remap, moglo bi i značit da je ECU pri kraju, ako nije senzor brzine.
 

Dalibor

Dado Tornado
Znam čovika koji je remapira C2 VTS-a prije puno godina, pa je ima problem da mu sa isključiva servo na određenom broju okretaja. Navodno su to riješili novom mapom. Ne znam točno kako je to sve povezano. Ali, eto.
računalo ima bug
 

Kemo007

New member
Znam čovika koji je remapira C2 VTS-a prije puno godina, pa je ima problem da mu sa isključiva servo na određenom broju okretaja. Navodno su to riješili novom mapom. Ne znam točno kako je to sve povezano. Ali, eto.

Ako ti nisi radija remap, moglo bi i značit da je ECU pri kraju, ako nije senzor brzine.
Sve je tvornički na autu, dijagnostika je pokazala senzor pritiska i senzor brzine. Senzor zamijenjen a kvar ostao isti.
Prema simptomima kriv je senzor brzine, probaj njega zamijeniti za početak. I promijeni majstora
Nadam se da je tako,a nikako da nađem dobrog i postenog majstora
 
Na vrh