Citrać by '''ivan222''

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
:palac-gore:

Bilo je svega, ali svakako ispunjen život i puno doživljaja. Složit će se neki kolaž slika doma za uspomenu :)

12 godina, vjerovatno i 240tkm do isteka rege, koštao je 580kn u nabavi, vjerovatno oko 300kn u troškovima i 1100kn goriva - mjesečno.
Znači sveukupno oko 2000kn/mj. košta mali gradski benzinac koji se redovno koristi.

Sljedećih dana skrojim listu dijelova koji će biti u ponudi...
 

Cutac

Prèkaroš
Ali ne rastavljaj, u srijedu sam sa frendom koji bi mogao pristati na zajednički projekt, a jučer sam pitao jednog tipa, kaže da je 500€ super cijena. Jel bi mogao složiti nekakav oglas da mu pošaljem? Ništa "pravo", samo neki tl;dr tvoje teme. On bi ga kupio baš da ga vozi.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nemoj se ljutit (oko mog potenciranja priče oko prodaje), ali iskreno mi se sve manje dopada ta ideja... u biti ne želim znati da on još negdje postoji i vozi se, a nije moj.
Imam tu dvije lokalne ponude (800€ sa svim), ali i to upravo otkantavam.

Tih par guma, felgi, lampi i sitnica ću prodati... a on neka dalje evoluira u Ikein namještaj ili što već :D
 

Cutac

Prèkaroš
Kuzim, sve pet.
To bi bilo fora napraviti, stol od bloka i stolce od siceva. To sam ja htio s burazovim karambolom, ali ga je prodao.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ostao bi, al od kad je prodan Citrać, forum mi resetira passove, neda nutra :D
 
Na vrh