Citrać by '''ivan222''

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
šta si kupio
Ja ništa, draga si je uzela onog kosookog iza njega.

Ma nije C3 toliko ni brz kada se gleda na papiru, ali te dimenzije, manja težina i atmosferac... meni je to gušt, bez koga ostajem, barem na neki period.
 

Cutac

Prèkaroš
C3 izgleda tužno na onoj slici.

Šta je ono, Soul?
Jabate lebac ljuti, kud Soula dizela?

Ako budeš prodavao C3 javi koliko tražiš, možda imam kupca.
 

Ax boy

Well-known member
Joooj i ti ništa,nego gđica mora pffffffff jao te žemske, samo živci skaču muškima od njih ( hahahahahaah opet kako bi mi bez njih ;) ) . Kud baš kosookog,zar nema automobila nego taj crveni,šta li je već hmmmm,aparat za kavu drrrn vrrrrm korejski aparat za kavu,ha? ;)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šta je ono, Soul?
Jabate lebac ljuti, kud Soula dizela?
Je, za koga je dobar je. Imam neka istustva s tim motorom, pozitivna...
Priznajem, nisu mi bili pod radarom, ali pojavila se odlična prilika, puno auta za vrlo malo love i eto. Draga je zadovoljna, za drugo se ne sekiram :D

Ako budeš prodavao C3 javi koliko tražiš, možda imam kupca.
To nekog za djelove? :D
Nemam ti pojma, muka mi dođe kad razmišljam o tome.

Bacit ću neki rezime trenutnog stanja što mi padne napame, pa nek slobodno bubne ako bude imao volje nakon svega, sve će se razmotriti

-Novo ili skoro novo na autu su stražnji amortizeri, kočnice i ležajevi, sve 4 lampe, oplate blatobrana naprijed, termostat i kućište (rabljeno metalno, upgrade :) ), relej ventilatora, PL vilica sa kuglom, krajnici volana, desna spona i tepisi. I gumama i plinu u klimi je prva sezona. Svi filteri i ulje su isto nedavno, moram provjeriti kada točno.

-Na pola životnog vijeka je komplet distribucija sa pumpom vode, svijećice, kočiona, ulje u mjenjaču, prednji amortizeri, prednje kočnice (ventilirane sa novim klještima koja su bila montirana prije nekoliko godina). Lonac je relativno nov. Opruge su origigi, meho veli ne diraj.

-Problemi, sadašnji, budući ili nepostojeći:
Kvačilo ima malo manje od 100tkm. Nije više proklizavalo od onog puta, normalno se vozi, ali sutra možda klizne, a možda i ne.
Kaže majstor da je kat. vjerovatno gotov, ali ne utječe na tehnički niti performanse pa ne diram.
Za upalit auto se mora taknut gas, minimalno. Anti lopovska mjera. MAP je stavljen nov, leptir očićen, ista stvar... naviko se na kraju i ne diram niti to. Pali odmah sa dodir metodom.
Lupa desna kapa amortizera, kupljena je i ide na ugradnju.
Motor slini na poklopcu ventila, stavljen je drugi dihtung i isti k, vjerovatno se skrivio. Nije mi se dalo stavljati novi, pobrišem i ajbok.
Daljenski se raspao, spremljen je, koristi se oldschool rezervni.

Doslovno svaki panel karoserije ima udubinu, ogrebotinu, točkicu ili nešto. Na vratašcima rezervoara je puko onaj zubac s kojeg visi čep. Uglavnom, poliranje je uzaludno, ali sa pet metara se ništa ne vidi :) Točkicu hrđe kako nađem, liznem Brunoxom.

Uz sve ovo, auto vozi vrlo dobro, dragoj troši 6.8-7.2l, meni 7.2-7.8
Oprema sva radi, greške ne baca.

Ima još i zimski set magičnih origigi 15 felgi sa parom Conti TS860 sa jednom sezonom u nogama i Hankookice sa dvije sezone. Felge su ispaćene i bez utega, ali normalno voze, bar jesu prošlu sezonu.

Da si ga mogu ostaviti za duže, uz kapu bi računao riješiti kuplung i poklopac ventila. Generalno imam povjerenja u auto, ovu zimu smo bili dva puta u Alpama, redovno je vozio i na ac. Naravno, sve uz hak europa, zlu netrebalo :D

Uglavnom dosta rabljeni auto. Nije kao nov.

Sve gume, felge, nove lampe (sa osramicama :) ), prava koža na volanu, novi tepisi i preko pola tanka benzina valjda vrede 500€ u dijelovima u oglasu :D Za ostatak auta nemam pojma :thinking:

zar nema automobila nego taj crveni,šta li je već hmmmm,aparat za kavu drrrn vrrrrm korejski aparat za kavu,ha?
Citroen C3 N1 predelanci iz uvoza, osnovne bijele ili nemetalik plave Fieste, 208ice sa klimom iz 89'... tako, nisu me oduševili.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Kućište?
Da, kinesko... stari mu je zavrnuo vratom i sve se raspalo, nisam provjeravao poslje dal radi.

Frend je nešto spominjao da traži auto za malo love, ne znam.
Ma pusti, nema ti goreg nego frendu naći auto :D
Usmijeriti da, ali dalje neka sam bira ;)

Šta ja znam, da imam vremena, uzeo bih ga ja, lift kit i udri reli
Ako obećaš print slike Citraća kako leti zrakom nakon nekog brega u reli modu, tvoj je za 500€ :D
 

Cutac

Prèkaroš
Ma pusti, nema ti goreg nego frendu naći auto
Usmijeriti da, ali dalje neka sam bira
Pa to, da mu pokažem tvoj C3.

Ako obećaš print slike Citraća kako leti zrakom nakon nekog brega u reli modu, tvoj je za 500€
Budem sutra pitao frenda jel zainteresiran da podijelimo pa da se za:cenzura::cenzura::cenzura:avamo :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Jaooo zar i ti? Pa nekad slavne teme Moj3 u par mjeseci ovdje padaju u vodu 🙉
A eto, prerasli smo ga pomalo, a romantičnu ideju o vječnoj ljubavi je zamijenila praktičnost.

Evo našao se i tu već jedan potencijalni kupac, makar razmišljam još o par opcija

Šta ja znam, da imam vremena, uzeo bih ga ja, lift kit i udri reli
Opet sam se sjetio ovog, bilo bi fora da, onda se sjetim da ga možda ja izgazim na grobniku ili nekoj lokalnoj predvožnji? :D
Al si mislim, spor je za to... pa sam išao pogledat što ima za milju eura da vozi zanimljivo, pazi ovo:

https://www.njuskalo.hr/auti/ford-cougar-2.5-24v-oglas-29239656

Nov je išao 8 do 100. Izbaciti sve moguće van iz njega, rabljene slikove gore i deri.
 

Milosh

Test
Mislim da taj Cougar može služiti za zabavu dosta duže od jednog vikenda.

Btw, ima jako puno električne opreme za '99. godište!
 

Cutac

Prèkaroš
A vidi ovo
Ja bih osobno rađe kugera.
Ali da bi bilo fora da se ekipa od 2-3 ljudi skupi sa takvim autima i ide zafrkavati, definitivno bi :)

Zaboravio sam jučer frenda pitati za C3, a bome i danas :D Valjda ću se sjetiti sljedeći put.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne sekiraj se, vjerovatno će u djelove... po oglasima se nešto tipa mojeg (po stanju) nađe za cca 800€, a toliko mogu skupit i ovako ;)
 
Na vrh