Citrać by '''ivan222''

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A navodno bi jos sljedeci tjedan moglo padati, al barem cu imati razloga za glancanje :)
Felge su serijski isle sa VTRom izgleda, prije redizajna

Moja voli da je auto cist, pa mi ne zamjera :)
Felge, gume, sve odrađeno ;)
 

Ax boy

Well-known member
Baš mi je drago da si odradio sve,c2ica je spreman,VTS vrrrrrmmmmm piči dalje. Moja isto voli uredan auto međutim ja sam odavno prešao sve granice. Perem kad god stignem,if you now what i mean hahhahah :)? Sad svi pa i majstori neki u servisu pričaju da će me uzet honorarno da nakon servisa perem aute koji dođu. Kad sam vidio prljavog berlu nakon kiše one pustinjske, odmah se počeo češati,osip dobio po koži ali ozbiljno
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Draga sjedila u upaljenom autu na mjestu s klimom cca 10 min, i skužim poslje na tom mjestu fleka ulja, solidna. Bez problema pola litre.
Stigla je doma, ulje na min, krecem u potragu. Taman nedavno probio 230tkm
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Curilo je na spoju filtera i kućišta, skoro se neprekidno slijevalo. Neznam zašto... možda se filter blokirao, makar je Mahle, par mjeseci je gore. Èudno.

Zamjenio sam brtvu, filter, stego na moment, dodao ulja i sada je sve ok. Malo sam mu papra dao okolo i nazad gore na rampu... sve je suho sad.

Valjda mu je falilo moje društvo :D
Zajedno sam ga oprao kad sam već u delu

 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Šta ti je zahvalna boja, dobar kut slikanja i lagani filter na ajfonu :D

Mogao bi jedan dan, ako se sjetim, slikati sve ožiljke... dokumentacije radi. Nije da ih nema :grin:
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Respect za prednji branik, rjetkost je vidit zdrav! Ja sam u par navrata tražio tablicu po gradu 😀
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Hehehe... ovo je drugi branik, prvi je dvaputa lakiran, ovaj jednom kod montaže. Tablica prva jednom ispala, drugi put sam je ušarafio u plastiku.

No tajna čuvanja tablice je da se skine okvir, trenutna je pak naljepljenja sa 3m trakom :D

A onaj spojler ispod branika... njega nema još od devedesetih :D
 

dekiiii

Active member
trenutna je pak naljepljenja sa 3m trakom
Nadam se da si stavio onu za ljepljenje ogledala na namještaj (spužvasta) jer ona obična tanka kao selotejp neće dugo držati;)

Inače je ideja OK. Za one koji ne žele stavljati bez okvira, može se i u okvir ili kao ja presavinuti krajeve probne (ima je:cenzura::cenzura:no ljepilo)
 

Cutac

Prèkaroš
Ja imam vec godinu i pol ljepljivom trakom pricvrscenu na VTS i nema zime.
Drzi po ljeti na visokim brzinama, po zimi dok kopam kroz snijeg, jedino ju jos nisam suprostavio ivicnjaku :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Je, 3M spužvasta... dugo to koristim, nema brige, prije bi počupao ušarafljenu nego zaljepljenu tablicu :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Taman sam se neki dan na drugoj temi hvalio kako je kvačilo ok i onda preksinoć ga uhvatim u proklizavanju. Plus lupa pd kapa amortizera.
Tehnički, ako se ne varam, je kroz dva mjeseca.

Nekih 75% je za sada da će se to odraditi i ići na tehnički. Živi bili pa vidili :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ti si ko ovi moji doma... a u zadnjih par godina sam ja napravio možda 15% kilometraže, a kriv sam za 100% kvarova :D
 

Cutac

Prèkaroš
:D
Tak to ide... Ko kad nešto krepa i onda bude "a što si to sad potrgao?". Je, klima ti je ostala bez plina jer sam ja na pol puta stao uz cestu i išao vidit šta se da rastavit pod haubom...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Polako se ovoj priči bliži kraj, jučer je u dvorište stigao nasljednik, a Citrać je ostao bez vozača i parkirnog mjesta.



Izlazak s parkinga liči na partiju Sokobana :)
Gledali su se i Citroeni, al nema jedan pošteni primjerak u našim gabaritima na tržištu, jad i čemer.
Bilo kako bilo, Citrać je 12 godina služio, 235.000km pregazio i ostaje dio brojnih uspomena. U idealnom svijetu bi ga sad konzervirao na bar deset godina, ali prilike ne dopuštaju tako nešto. Sad u ova zadnja tri tjedna registracije jedino moramo smisliti što s njim... moram priznati da me lagano stisne u želucu kad pomislim da neće više biti malog zvrka, ostali samo čađavi tenkovi :D
 

Ax boy

Well-known member
Oooo imenjače, šta si kupio i koji je to mali zvrk koji ide bye bye, :( :( šmrcc. ;)

Uuuuu to je C3 , zvrk pravi istina, bombon mmmm. Odere on ( bar 1.4hdi) pola npr bez pol frke na cesti. I benzin C3 također pola tsi-ja
 
Na vrh