C4 II svjetlo u prtljažniku

dadom5

New member
Znači odjednom prestalo funkcionirati.
Probao sam sa drugom žaruljom ne radi.Sve ostalo funkcionira,brisač, brava, grijač stakla... Na displeju nema signala da je prtljažnik otvoren.
Predpostavljam da je osigurač ili mikroprekidač u samoj bravi ali ne znam ni koji osigurač je za to svjetlo.
ima li netko shemu?
Slušam ideje za dalje...
 

dadom5

New member
Osigurač za unutrašnja svijetla?
Svakao ga provjerim sutra ali da je on pregoren ne bi radilo ništa od unutrašnje rasvjete a radi sve osim svjetla u prtljažniku.
Više sumnjam na mikroprekidač u samoj bravi pošto ni na displeju nema obavijesti da je prtljažnik otvoren.
Da li je tko mjenjao taj mikroprekidač sam ili u servisu,cijena...?
 
Posljednje uređivanje:

Mrki5

Well-known member
Osigurač za unutrašnja svijetla?
Svakao ga provjerim sutra ali da je on pregoren ne bi radilo ništa od unutrašnje rasvjete a radi sve osim svjetla u prtljažniku.
Više sumnjam na mikroprekidač
Ja sam se potrudio da potražim osigurač ali nema samo za gepek. Možda je do instalacije, da nije negde oštećena neka žica ako ide kroz vrata gepeka -gore na vrhu?
 

dadom5

New member
Ja sam se potrudio da potražim osigurač ali nema samo za gepek. Možda je do instalacije, da nije negde oštećena neka žica ako ide kroz vrata gepeka -gore na vrhu?
Taj problem bio je sa prvom generacijom C4,u ovoj drugoj generaciji koliko znam nije bilo pritužbi na žice koje idu kroz vrata prtljažnika.Pogledao sam žice se nalaze u plastičnom bužiru a iznutra su još u gumenoj izolaciji,tako da se same žice niti ne vide.
Problem riješen s lemilicom, komadom žice i izolir trakom.
Ipak je bilo do instalacije,na lijevoj strani iza vozača žice šta idu iz karoserije prema gepeku puknuta bijela žica.
Sad bar znam da je bijela žica za signal na displeju da je prtljažnik otvoren i pali svijetlo u prtljažniku.:)
Zahvaljujem svima na pomoći.;)
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh