C3 Picasso by keykey

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Èuj..kaj da ti velim ?!

Afto ti je prekrasan :wub::palac-gore::aplauz:

Vidim da nije samo nova maska razlika u odnosu na staru liniju, nego i raspored oznaka otraga na haubi :whistling:

Jedino bi ja skinul ovu medo naljepnicu s praga ;) ( a jesu našli mjesto di buju je zakeljili :doh:)

Imaš koju sliku iznutra :confused:
 

keykey

New member
hvala, hvala :)

budem sad jedan dan i malo interijera nabacio

kaj se mede tiče nije da mi baš bode oči, tak da bum ga pustio da se vozika sa mnom :)

btw, kupio zimske 15" u slo, sad mi još felge ostaju za riješiti
 

keykey

New member
jučer oko podne

vratio se s puta u subotu navečer s otprilike milijardu mušica raskeljenih i skorenih po autu pa ga išao malo upristojiti

btw tempomat je odlična stvar :wub:
 

ante66

Active member
Podsječa me malo na nečiji.
samo podsjeca , moj je ljepsi!
Da se prijatelj ne naljuti - moj ima kromirane detalje.:whistling:

Isto kao i tvoj , ali prijatelj posudija poprecne krovne(to moj nema a on ima) , hvala Mirda.
 

Oen

New member
Ova boja mu stoji odlicno! Ovaj redesign na kraju, uopce nije prosao lose.. Dapace.. Sad sam skuzio i krom na kvakama i ovim bocnim plastikama.. Ma predobro :)
 

keykey

New member
Evo u cca 10 mjeseci okrenuli 20000 i pao prvi redovni servis - cijena baš i nije jako popularna bila (ništa extra, filteri i ulje) oko 1100 kn (s popustom :)).

@ Mirda - čudili se na servisu u Kovinskoj otkud medo tamo na boku i da li sam ga sam tamo lijepio - ja zbunj, pa reko kupio ga takvog, i to tu kod vas...

I jedno pitanjce - popušio nekekav kamenčić, odbio komadić laka na haubi ali nije probilo do lima, samo do temeljne boje, cca 3-4 mm u promjeru. Nije strašno ali volio bih to sanirati da se slučajno ne širi - pitanje je kako to najbolje riješiti?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ima za kupit onih lakova šta dođu zapakirani kao lak za nokte... to će ti prvo ponudit a servisu. Nije savršeno, ali kad lakiranje ne dolazi u obrzir dobro je :grin:
 

balki

Active member
Odlicno zgleda bijeli, a dobro mu stoje i ove "Malteski kriz" felge:palac-gore:
Usput imam ti poprecne nosace jedne povoljno pa na PM ak te zanimaju.
 

keykey

New member
Ima za kupit onih lakova šta dođu zapakirani kao lak za nokte... to će ti prvo ponudit a servisu. Nije savršeno, ali kad lakiranje ne dolazi u obrzir dobro je :grin:
tak nekaj sam i mislio da bude najjednostavnije rješenje, hvala, budem se raspitao u servisu

Mene su odmah poslali u Vidovica ( Iza poste na Drvinju) , on ima orginal citroen boje.
bila isto tako mala površina u pitanju ili nekaj većeg? koji je to red veličine cijene?

Odlicno zgleda bijeli, a dobro mu stoje i ove "Malteski kriz" felge:palac-gore:
Usput imam ti poprecne nosace jedne povoljno pa na PM ak te zanimaju.
hvala, hvala :grin:

same poprečne nosače imam (thule aerobar), ostalo od xsare, ali moram kupit nova podnožja koja se love na uzdužne nosaće

imaš to možda? ;)
 

keykey

New member
Imam moje i Mirdine , vrebaj akciju u Lidlu , 250 kn.
ideš, cijena je super, tolko u biolabu valjda traže po komadu...

to je znači kompatibilno s thule poprečnim nosačima? kakva je kvaliteta, nebu se raspalo nakon par stavljanja i skidanja?

Dobro ti to teraš :D:stovanje:
više žena, ja puno manje :grin:
 
Na vrh