C3 kuka

Igor M

New member
Pozdrav ekipa.. došao jedan ostariji C3 u moje ruke, s obzirom da je u prvih tjedan dana ostao bez zadnjeg stakla zbog neadekvatnog nosaca za bicikl , primoran sam bio nači kuku.. uspio sam u kupnji polovnog towbara ali bočne prihvate za sam auto čovjek nije imao.. sad ako ima koja dobra duša da ima jednog s kukom 2003 godišta . Da mi samo da mjere .. Unaprijed zahvaljujem :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nisam siguran da je bilo C3ki sa kukom na forumu, no možda se i varam... To što imaš ima neku homologaciju, planiraš to legalizirati?
 

Igor M

New member
in the long run definitivno legalizacija.. moram istražit kombinaciju .. jer imam pločicu na baru s oznakom od original citroena .. kazu da s tim i uputama za stavljanje na auto samo treba upis... kad odradim sve javim postupak ;)
 

szahtila

Well-known member
Radio sam upis kuke ovo proljeće, kuka mora imati tu pločicu i papirnati atest proizvođača (skinuo sam ga sa stranice proizvođača) da bi mogao pristupiti pregledu. Ako ti u STP prođe, papiri idu u CVH i kad oni odobre ide upis u prometnu. Ako kuka nije upisana u prometnu, ne možeš proći tehnički, osim ako imaš neku vezu
 

szahtila

Well-known member
Mašala.. onda sam spreman samo još da je priheftam za auto i vija stp
Naravno moraš montirati i utičnicu za svjetla prikolice koja mora biti spojena po nekom standardu jer u STP ušteka neku napravu kojom provjerava ispravnost utičnice
 
Na vrh