C2 VTR - podešavanja sata nakon zamjene radija

Strijela009

New member
Pozdrav svima, vlasnica sam VTR-a '09 i zadovoljna sam za sada s njim, ima onaj noviji automatik mjenjac i zamijenjen je cijeli set vec jednom prije nego sam ga kupila od bivseg vlasnika. Nego nije mi jasno kako se mijenja sat na njemu? Autoradio smo izvadili jer nije valjao i stavili drugi pa sada nemam komande na volanu, sto mi toliko ne smeta,ali cudimo se nije valjda da se sat moze porihtati samo preko radija? A posto orginalni vise nemam kako sada da porihtamo jer nam blinka cijelo vrijeme sat i ide na zivce. Hvala!
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ako je onaj veći ekran, onda nikako. Koliko ja znam on se rihta samo preko tipki radia.
Manji ekran (samo prikaz sata) ima tipke kraj sebe s kojima se može...

Ja bi osobno stavio nazad orginalni radio... da ih se naći i novijih koji odgovaraju, ubaci se na njega aux priključak i super je.
Inače ima mjesta za dva 1din radia u njemu... stari se može ostaviti za pristup meni-u, a novi se složi na zvučnike.

A za tipke na volanu postoji adapter, ovako nešto, možda bi bilo i kod nas za kupiti
 

Strijela009

New member
Hvala na odgovoru, da onaj veci ekran je i bas nevjerojatno da nisu mogli staviti tipke kraj njega nego samo preko radija...Budem pogledala za te orginal radije no meni je bitno da imam gdje ustekat usb radi muzike, a ti orginalni to nemaju. Jedino da kupim one varijante sta se usteka preko upaljaca kao neki uredjaj koji svira mp3 i ima za usb samo neznam koliko to valja, podosta se nadje i jeftino.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Moram priznat da ni meni nisu USBi praktični, ne koristim ih u autu...

No, da se vratim, može se nabaviti Yatour adapter sa usb čitačem, on je oko 50-60€, to je više manje jedina opcija uz orginal...
 

Strijela009

New member
Nisam nikad koristili bluetooth za muziku samo usb jer mi je nekako to najjednostavnije, stavim stick i ciao. To mislite preko bluetootha na mobitelu da spojim? No ti orginalni nemaju ni tu opciju hehe, neznam sad zbilja sta mi je najpametnije jer smo taman stavili radio koji je dobar no eto blinka sat haha
 

Cutac

Prèkaroš
o mislite preko bluetootha na mobitelu da spojim?
Jep. Ja na RD4 u C4 I imam aux(kabel sa ebaya i aktivacija na dijagnostici) i u aux uboden Bluetooth reciever. Treba mu struja iz USB-a(punjač obični) i imaš Bluetooth streamanje s mobitela.
Moj je neki kinez pa se mobitel ne spoji sam svaki put(moram ručno odabrati uređaj) i ne može se preko radija šaltati pjesme, ali dela.
A origigi BT je još bolji. Samo sjedneš u auto, mobitel se sam spaja, sam pušta player, šaltaš na radio...
USB mi je tlaka jer viri i jer nije up to date. A i radiji u autima su često zadnji šrot i nespretno je kopati po sticku.

Ne znam kad sam zadnji put prištekao USB u auto jer sam htio slušati muziku, uštekao sam ga valjda da vidim da radi i to je to :D

Plus što na BT ide i jubitubi, tak da moš slušat što god ti se sluša.
 
Na vrh