C2 Silver by Tomma

Tomma

Member
Pozdrav. Evo i mene na C2,nakon C4 xd. Umjesto da idem na veci auto,ja na sve manji, a dvoje djece :grin::grin:

Ugl, sa C4 sam imao sudar, prodao ga i uzeo C2. Auto je bio kod frenda,on ga je uvezao i njemačke, Auto ima 150tkm,2004god. 1.4HDI...

U planu su felge 16/17,samo neznam koje gume da stavim. Ko u prometnoj ili mogu i sire? Sad je na 14". Mapa svakako ide kod Muhe,sad mjenjam ovaj tjedan set kvacila,tako da je onda auto tip top! Inace je odrzavan kod istog majstora, di i moj C4...

E sad,di kupiti i promjeniti onu odvratnu rucicu mjenjaca(plava)?
Koji promjer zvucnika ide u vrata, i dali je za:cenzura::cenzura::cenzura:ano ih promjeniti?
Netko neku preporuku za 2DIN Android?Jel mi treba samo maska,ili cijeli okvir sto ide umjesto starog radia?

Slike nabacim kad operem auto xd

I da,auto mi je puno meksi i udobniji od C4,sto se tice voznih karasteristika(grabe,lezeci...)

Edit: Za kaj je onaj gumb pored cd playera? Desno mali ovalni?
 

diegos

Well-known member
Android: http://eonon.co.uk/Android-Car-Stereo/2-Din-Car-Stereo/New-Developed-Android-8-4-GB-RAM-Octa-Core-Head-Unit-Universal-GPS-Navigation-Touchscreen-Panel-7-Inch-Radio-Double-Din-Car-Stereo.html

S obzirom da nema slike mogu nagađat da je gumb za limitator brzine...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Meni je to najugodnija ručica koju sam imao... zna se malo ohladiti, ali u brzo ruka ugrije. Nikad se nije desilo da nemogu šaltat :D

Sistem bi trebao biti na čupanje, isti svugdje ;)

U planu su felge 16/17,samo neznam koje gume da stavim.
Ako ćeš neke koje nisu homologirane, onda moraš na mali atest... inače samo upisano. 195 ti je neka normalna granica za C2

Netko neku preporuku za 2DIN Android?Jel mi treba samo maska,ili cijeli okvir sto ide umjesto starog radia?
Mislim da samo maska, ima ju na ebayu za oko 15$... možda bi i kod nas bilo?

Edit: Za kaj je onaj gumb pored cd playera? Desno mali ovalni?
Ako je kao onaj brzinomjer nacrtan, onda je to za onaj nepotrebni limitator... uglavnom ne služi za ništa, pusti zvuk kad pređeš određenu brzinu,

PS, na avataru... jel to SP180?
 

Tomma

Member
E to sam i mislio da je taj limitator brzine,al nisam bio zicer...Ma isle bi neke 17,tj one koje su u prometnoj upisane...Za masku mislim da ima u svijet media,par kn dodje...A runner je 50SP bivsi,nemam ga vec dugo,al sam uzo drugog sad pa cu ga sredjivati lagano do ljeta da je spreman :)
 

2mario2

Well-known member
Daj slike neke od auta stavi. Usput vezano za ručicu. Ako je u dobrom stanju ja bi je kupio pošto mi je interijer plavi, a moja od VTS-a mi je pukla
 

Marekk

Member
slobodno pukneš 17 na c2, eto noja cura vozi i ljetni i zuimski set na 17 bez problema, imaš tu temu, plavi C2 vtr turbo (diesel) :D :D

a imam ti i jedne povoljne 17ice za c2 viška
 

Tomma

Member
@Mario u dobrom je stanju,bubnem slike sutra... Btw,poceo mi je gubiti antifriz u zadnjih tjedan dana,posuda je bila skroz prazna 2 puta...Jel zna netko di bi mogao biti problem ili da odem kod mehe?I koji zvucnici idu unutra 165mm ili?U vrata mislim.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda na kućištu termostata, ili na crijevima prema kabini... uglavnom biti će skriveno :) Jel kapa ispod auta?
Zvučnici su 165 naprijed, 130 iza
 

2mario2

Well-known member
@Tomma zakasnio si, hehe. Nabavio sam već

@Ruske na koju foru idu na C2 i dal išta struže itd? Kolko želiš za njih?
 

Tomma

Member
Upalio sam ga jutros i stavio karton,al nista ne kapa. Neznam ni di je termostat,totalni sam laik za aute i vezano za njih...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma bolje onda da daš mehaničaru da provjeri.
Kad kapa iz kućišta termostata, zna rashladna zapet na mjenjaču pa ne kapa ispod.
Treba par stvari skinuti da se do toga dođe... neznam kako je na 1.4hdi, ali vjerovatno ide par cijevi, kućište filtera, možda i akumulator...

Nek se meho hebe s tim :)
 

Tomma

Member
Ma tak ce i biti...Nego skuzio sam kad upalim grijanje,automatski mi se upali klima. Jel to normalno ili nije? i Riknule su mi te lampice di je grijanje,ventilacija i to...Jel s:cenzura::cenzura::cenzura:ano to za promjeniti?
 

2mario2

Well-known member
Klima ti se pali jer je narihtano na kotaču (mislim da kad je na šajbu da automatski pali i klimu)

Nije komplicirano. Izvadiš radio i policu ako se dobro sječam i imaš 4 ili 6 šrafa koje skineš i ide cijela sredina dolje. 2 šrafa su od ispod gdje je "kao" trebala biti pepeljara i 2 ili 4 su ti vidljiva kad skineš radio i policu. Nije teško, samo malo pregledaš okolo i naći ćeš

Kad budeš vadio jedinicu ventilacije pazi kod skidanja sajli da ne potrgaš dosjed jer se to meni desilo. Treba to lagano, nježno sve skidati

Daj neke slike stavi od auta

Gdje se nalaziš točno?
 
Na vrh