Brujanje volana, ali samo po ispucalom asflatu

Citro

New member
Pozz na c5 mi ponekad bruji volan ali samo kada idem po ispucalom asfaltu i cim stavim ruku na centralni dio tj malo pritisnem brujanje prestaje, po rupama i sl. Se ne cuje. Ovo se ponekad javlja i iritira, volio bi da to rijesim kontam da neki kabal ili neki šarafic u volanu ispod onog centralnog dijela nije popustio, ako je neko imao slicnih iskustava i ako je uspio riješiti da pomogne ?
 

Citron

Active member
Jesi probao pojačati radio? 😁

Mislim da na jutubu imaš video kako se otvara volan
Ja pak imam "problem" da mi se nekad prilikom skretanja odnosno kad vrtim volan čuje unutra kao neko šuškanje kao da neki papir struže po nečemu
 

Citro

New member
Jesi probao pojačati radio? 😁

Mislim da na jutubu imaš video kako se otvara volan
Ja pak imam "problem" da mi se nekad prilikom skretanja odnosno kad vrtim volan čuje unutra kao neko šuškanje kao da neki papir struže po nečemu
Jesam 😂, to i radim, gledao sam za volan samo me buni ona centralna plastika sto je znak na njoj, na svakom videu skidanja volana ona vec bude skinuta, pa ne znam je li se ona samo potegne i skine, u pitanju je ona novija linija c5
 

Citron

Active member
Imaš ispod malu rupicu u koju uguraš odvijač pa otpustiš tu plastiku...samo moraš paziti na zračni jastuk tj. otpojiti struju
Evo ovdje možeš steći dojam o čemu pričam
 
Na vrh