Branik iskocio iz lezista

od udarca branik iskocio iz lezista u pitanju je zadnji branik male ogrebotine ne stvaraju problem mada ako ko zna kako ih se rijesiti citao sam aceton i pokusao sam samo prvi sloj je ociscen ove malo vece fleke su ostale sta raditi i kako vratiti branik koji je iskocio nikako neide pokusavao sam odredjenom silom da djelujem ali bojim se da cu pocupati nosace od branika plastice pozzz
 

szahtila

Well-known member
Ni dobar dan
od udarca branik iskocio iz lezista u pitanju je zadnji branik male ogrebotine ne stvaraju problem mada ako ko zna kako ih se rijesiti citao sam aceton i pokusao sam samo prvi sloj je ociscen ove malo vece fleke su ostale sta raditi i kako vratiti branik koji je iskocio nikako neide pokusavao sam odredjenom silom da djelujem ali bojim se da cu pocupati nosace od branika plastice pozzz
Ni dobar dan ni bog pomozi. Nedostaje ti pet točaka i tri zareza u pitanju, zato ti branik neće sjesti na mjesto. Ps. Silom ga nećeš vratiti na mjesto
 

Mrki5

Well-known member
od udarca branik iskocio iz lezista u pitanju je zadnji branik male ogrebotine ne stvaraju problem mada ako ko zna kako ih se rijesiti citao sam aceton i pokusao sam samo prvi sloj je ociscen ove malo vece fleke su ostale sta raditi i kako vratiti branik koji je iskocio nikako neide pokusavao sam odredjenom silom da djelujem ali bojim se da cu pocupati nosace od branika plastice pozzz
Od udarca branik iskocio iz lezista, u pitanju je zadnji branik male ogrebotine. Ne stvaraju problem, mada ako ko zna, kako ih se rijesiti ?Čistio sam acetonom i samo prvi sloj je ociscen, ove malo vece fleke. Šta raditi , i kako vratiti branik koji je iskocio? Nikako ne ide, pokusavao sam odredjenom silom da djelujem, ali bojim se da cu pocupati nosace od branika plastične. Pozzz - Ovo bi sada trebalo da bude jasnije ! Postavi sliku branika.
 
Posljednje uređivanje:

sir.Oliver

Well-known member
branik moraš barem djelomice demontirati , kako bi mogao njime manevrisati i namjestiti ga na svoje mjesto . provjeri da nije popucao ili se nešto potrgalo , mislim na one držače - cvakalice
 
Na vrh