Berlingo..kupnja polovnjaka

Dalibor

Dado Tornado
zanimljivo kako svaki berlingo dizel na olxu ima manje od 200.000 km, i svi su kompletno oprani sa gumama koje se sijaju, a radna dostavna vozila
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Slobodno komentirajte
Za ovo je teško komentirati. Dalibor je dobro primijetio. ;)

Dok sam ja davnih godina radio u salonu, mi smo se, ovisno o klasi auta ravnali prema jednostavnoj formuli za procjenu kilometraže: broj godina x 30.000 za npr. C5, Passat, Superb...
A, kad bi uspjeli iskopati dokumentaciju iz zemlje porijekla (uglavnom Njemačka i Belgija), nismo se puno bili prevarili u procjeni.
 

filipbas

New member
Danas sam kontaktirao vlasnika preko poruke i zatražio broj sasije da provjerim neke stvari.. rekao je da je prodano auto danas..kad sam pitao za drugog posto ima dva na oglasu kaze i taj prodan jucer..a oba su jos aktivna na oglasu..tako da..
 

Milosh

Test
a oba su jos aktivna na oglasu
To se često dešava jer se dogodi prodaja ali se čeka da kupac i prodavac ostave sebi dojmove, pa se tek onda gasi artikal. To je obično slučaj, mada ima i likova koji prodaju i ne mare za dojmove a nikad ne sklone artikle iz naloga. To se može prijaviti.
 

filipbas

New member
Kako nema berlinga ne prodaju u mojoj blizini danas bezz odem vidit C4 Picasso.. ne znam zašto ali Citroeni me privlače u zadnje vrijeme iako ih nisam vozio nikad.. odem cisto da vidim kako je to vozit.. iako sam vozio velike limuzine dosad al ovo je nesto savršeno.. takav osjećaj za volanom je meni dosad nepoznanica... Po iskustvima sa neta svjestan sam da je jedan od nepouzdanih auta al malo mi fali da se odvazim.. nije tema za to al mora sam podijelit
https://www.olx.ba/artikal/35880048/citroen-c4-picasso-1-6-hdi-8190-id/
 

filipbas

New member
Haha..bez uvrede nikakve..robotizirani je..meni je ok bio dok sam ga vozio al znam za probleme..
Necemo ovde sad o tome..ako mi ispadne jos kakav Berlingo ovdje vas pitam za stručno misljenje
 

Ax boy

Well-known member
Prije ovog mog plavkića( od milja Berlingo) ja i tata , godinu i pol prije išli gledati C4 Picasso 2006,ona prekrasna plava boja. Međutim em je iznutra bio prljav ali nevjerojatno koliko puno,ono armatura ( prašina za tri prsta najmanje) ne razumijem aljkave ljude i to je nemar o autu. Nije ni čudo da neki imaju problema, kakva briga takav auto. Èast i kapa dolje iznimkama. No ok, to nije najbitnije. Broj 2: na 150 000 mijenjana već bila turbina ( gledali ga eeeh da 2016ste) a 2006 je bio. Znači auto u banani bio,a za to apsurd, doktor bio vlasnik ( uuh savršeno).
Skrenuo sa teme sori Filipe, moja preporuka ako nađeš dobrog berlinga, prvo s njime na servis odmah, da ne znam kako čovjek ti priča i govori - auto tip top, super ovo ono. Rječnikom nekih prodavača auta( ništa ne lupa, ne trese, ne cvili, ne curi ulje)... Hahahahahah ;)
Obavezno most - iz iskustva znam da im e to mana i ove potrošne kao homokinetički, amortizeri, kapice amortizera...
Sretno i nađi nešto dobro, recimo 2011- 2016 su odlični, pogotovo euro 5 norma mašine.
Vlasnik sam jednog,prodao bih ti ga ali ne mogu jer još 3 godine ga moram otplaćivati a ne vrijedi koliko je za kredit.
C4 Picasso kao što kažu i iskusniji forumaši, bjež od robotiziranog mjenjača ali zar su svi takvi loši?. ;)
 

Biliæ

vlaj
Prodao sam svoga prije 20ak dana. Nakon 8 godina druzenja (kupio sam ga novoga), samo mogu sam sebi pozelit da me Passat služi kao Berle. Redovan servis i prst u uho. Bio je toliko dobar da sam gledao uzeti C5 i samo C5. Silom prilika ispalo je da je na kraju došao Passat,ali jelkica je još u srcu.
 
Na vrh