Bačka Palanka - po šesti put

Zmix

New member
Ajao, radosti i sreće! Dobro nam došli 🙂
Sutra rešavam smeštaj, a svi zainteresovani forumaši me mogu kontaktirati i na 00381637323888 - poziv, viber, WhatsApp, sms

Rečeno - učinjeno!

Randy će biti smešten na salašu Gnezdo, a u salašu su ostale još samo dve dvokrevetne sobe i zato požurite.
Cena noćenja na salašu je 10€ po osobi/noć, a deca plaćaju pola cene.
 

Zmix

New member

Zmix

New member
Update prijavljenih...

Za sada je prijavljeno nešto preko 60 učesnika sa dvadesetak vozila.
Smeštaj u vili i na salašu je odavno popunjen, a ostaje mi obaveza da obezbedim smeštaj u hostelu u centru grada.
Ako još neko želi da se prijavi za susret, a da mu treba prenoćište, neka to blagovremeno uradi jer je interesovanje prilično veliko.
 

Zmix

New member
Dradi prijatelji, ostalo je još desetak dana do susreta pa bi bio red da se prebrojimo...

Spavači u Vili Grande:

1. Klokan (JK)
2. Klokan (JK)
3. TomaMega (DK)
4. XigorX(petak), Golfadžija(subota) (DK)
5. Jovica AX(HR) (DK)
6. Mihajlović (DK)
7. Rajan (DK)
8. Ðukić (DK+P)
9. Zoza (DK F)
10. Klokan (DK F)
11. Hiroviti (DK F+P)
12. Pokra(BiH) (DK F+P)
13. M. Kadlec(HR) (vila DK F)

Spavači na salašu Gnezdo:

14. Randy(HR) - 3
15. Zlajo ZG(HR) - 2
16. Tihomir (HU) - 1

Spavači u hostelu:

17. Lokas(HR) (2K)
18. Radovan(SLO) (2K)
19. In(SLO) (2K)
20. 2K
21. 2K
22. 3K
23. 4K

U hostelu su slobodne još dve dvokrevetne, jedna trokrevetna i jedna četvorokrevetna soba po ceni od 800din(50kn) za noć po osobi.

Subotari i učesnici koji imaju vlastiti smeštaj:

01. Srđan:cenzura: :cenzura:- ručak 1
02. Žare82 - ručak 5
03. Saša Lazić - ručak 1
04. Kibo - ručak 4, večera 4
05. Vladimirsta - ručak 2
06. Tale - večera(petak)1, ručak 1, večera 1
07. Maki - ručak 2+2
08. Mohawk - ručak 2+1
09. Autonova KAB - ručak 2
10. PericaVT - večera (petak), ručak, večera 1
11. Simke - petak: večera 1; subota: ručak 1, večera 1
12. Mićo Radanović - subota ručak 2
13. Luki - subota ručak 1
14. Mix - subota ručak 1
15. David NS - subota ručak 2
16. AndrejP - subota ručak 1, Pera ždera 2
17. Despot - subota ručak 1
18. Žix - subota ručak 1, večera 1
19. Singer - petak v.2, subota r.2, v.2
20. Edo - petak v.1, subota r.1, v.1
21. Alfi(SLO) - petak v.2, subota r.2, v.2
22. ...

Meni i cenovnik hrane:
Petak večera (pasulj sa kobasicama i mesom) - 20kn
Subota doručak (jaja, slanina, sir, prilozi) - 15kn
Subota ručak (domaća supa, šnicle, prilozi, salata, pita sa višnjama) - 40kn
Subota večera (dimljeni pileći bataci, prilozi, salata) - 37kn
Nedelja doručak (isto kao i subotnji doručak) - 15kn

Ako je neko zainteresovan za učešće na susretu, neka se upiše na spisak pa da polako završavamo organizaciju.

Hvala 🙂
 
Posljednje uređivanje:

Randy5

Active member
Koristim priliku da se i ovim putem zahvalim našem domaćinu Zmixu na veeelikom trudu koji je uložio da se svi sudionici osjećaju dobrodošli i da nikome ništa ne nedostaje.
Vidjeli smo oldtajmere u odličnom stanju, imali priliku provozati se u novim modelima (C3 Aircross i C4 Cactus), bili dio prilično velike povorke Citroenovih vozila, čuli ponešto o povijesti pivovare u Èelarevu uz degustaciju odličnog piva, upoznali ili obnovili poznanstva sa zanimljivim i dragim ljudima...

Vratili smo se bogatiji za odlično iskustvo i nadam se da ćemo ga biti u prilici ponoviti i slijedeće godine.
Veliko hvala od Varaždinaca :stovanje: :palacgore:
 

Zmix

New member
Ko nije bio, ima za čime da žali!

Dragi drugari, puno hvala što ste bili i što ste nekako ulepšali ovaj naš susret. 🙂
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
" Kolonu su predvodila naša najnovija test vozila C3 Aircross i C4 Cactus, što je izazivalo oduševljenje kod svih prisutnih." :D :D :D
 

pokra89

Well-known member
" Kolonu su predvodila naša najnovija test vozila C3 Aircross i C4 Cactus, što je izazivalo oduševljenje kod svih prisutnih."
pa smijao se ti ili ne, ovo je živa istina. kad je Zmix najavio mogućnost da se na susretu pojave ova dva vozila, velika većina forumaša/sudionika se raspitivala, i ja među njima.

također, kad su predstavnici Citroena stigli, velika većina je odmah krenula prema vozilima na razgledavanje i probnu vožnju, i ja među njima.

P.S. Cactus je solidan komad auta. i jako udoban.
 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
pa smijao se ti ili ne, ovo je živa istina. kad je Zmix najavio mogućnost da se na susretu pojave ova dva vozila, velika većina forumaša/sudionika se raspitivala, i ja među njima.

također, kad su predstavnici Citroena stigli, velika većina je odmah krenula prema vozilima na razgledavanje i probnu vožnju, i ja među njima.
Neka mi je oprošteno! :angel:
Nisam mislio da bi ti auti mogli biti posebna atrakcija pored svih Žaba i drugih oldtimera. Za Žabom se okrenem svaki put, za ovim onako, promotrim ih dok su isprid mene na semaforu i to je to. :)
 
Na vrh