Bačka Palanka - po šesti put

Zmix

New member
Dragi drugari, čast mi je i zadovoljstvo da vas obavestim i da vas pozovem na 6. Opšti Citroën susret u Bačkoj Palanci koji će se održati od 27.-29.04.2018.
Lokacija susreta je ista kao i prošle godine, a to je Vila Grande.
Detalje o susretu ću uskoro napisati. 🙂
 

sir.Oliver

Well-known member
ima li mogućnost smještaja , barem na jednu noć ... jer , voziti 5 - 6 h tamo , a naveče opet toliko natrag , bez normalnog odmora je , uzimajući u obzir moje godine , pomalo i rizično ....?
 

pokra89

Well-known member
Naravno da ima, samo se treba na vrijeme prijaviti kako bi se rezervirala soba. Inace su cijene bagatela, a kako stvari stoje, ove godine može biti samo jeftinije.

Inace, susret počinje petkom popodne, druženje, večera, za:cenzura::cenzura::cenzura:ancija, prihvat gostiju itd. Subota je udarni dan, kada se organizira nešto tematski, odlazak na neku manifestaciju, pivovaru, događaj, naravno svi u koloni, mazeni i pazeni od strane organa reda. Obilazak grada, vraćanje na mjesto okupljanja, večera, piće do kasno u noć... Nedjelja lagano spremanje i natrag kuci.

U pravilu ovi iz daljeg dolaze petkom i odlaze nedjeljom jutri, dok domaći dođu subotom jutri a navečer se vraćaju kući. Oni su u narodu poznati i kao subotari, ali meni su draži ovi vikendaši :)

Neka detaljnije objasni organizator kada bude vrijeme od toga.
 

2mario2

Well-known member
Mislim da pošto prošle godine Saxo nije bio sposoban za put i općenito cestu mogao bi ove godine se pojavit sa C2 i samnom supruga i sin. I ja čekam cijene itd jer bi vjerovatno bio od petka do nedjelje tamo i u nedjelju produžim do Beograda malo i onda doma. Tak sam si zamislio to nekako
 

Zmix

New member
Što se tiče cena, kako stvari stoje biće iste kao i prošle godine.
Smeštaj je koštao desetak eura po osobi/noć, za decu je bilo besplatno.
Kompletna hrana (petak večera, subota ručak i večera) je bila besplatna jer je sav obrok platila Opština Bačka Palanka i gradonačelnik.
Nadam se da ću ovih dana imati tačne informacije po svim pitanjima i obavestiću vas na vreme.
Sve što vas zanima slobodno pitajte ovde u temi, a možete me i kontaktirati na +381637323888 (sms, poziv, viber, WhatsApp)
 

Cutac

Prèkaroš
I ja čekam cijene
Mene bi put tamo i nazad ispao 605 kuna po Fuelio-u, po prosječnoj od 8.44(naravno, došao bih VTS-om, on je zanimljiviji, a i lakše ide 200 :D ), no to mi ne pomaže puno jer bih kroz Slavoniju vozio osjetno brže nego inače, tako da bih prije gledao na nekih 900 kuna benzina(još ako ima kakvih dobrih cesti kroz brda, to se penje na 4 cifre) i 180 kuna cestarine.
Ako ti što pomaže u izračunu, mene bi samo vožnja tamo-vamo stajala 1100 kuna + odmorišta.

Na to dodaš atrakcije, smještaj, hranu i mislim da se može očekivati 1500 kuna troška + parsto po dodatnoj glavi u autu.
 

2mario2

Well-known member
Ma ja sam na cifri od 2 tisuće do 2 i pol negdje sveukupno onak računato poprijeko samo. Onda mi je bolje ak idem, ić autoputem i platit cestarinu nego lokalnim cestama jer budem više potrošio nego da se autoputem vozim u prosjeku 100-ku pošto bi išao klinac i nebi stiskao onda gas nikako
 

pokra89

Well-known member
malo su vam pojake cifre.

meni je preko 500 km u jednom smjeru, i ni blizu toliki troškovi.

gorivo i cestarine: 80 eur
smještaj za dvije odrasle osobe plus dvije bebe (dvije noći): 50 eur
pića, kave i ostale za:cenzura::cenzura::cenzura:ancije u hotelu, a koje nisu bile uključene u cijenu: 30 eur
usputne kave, sendvici, sokovi i pica: 10 eur

ukupno: 170 eur
 

2mario2

Well-known member
Ja budem skurio svakako 2 tanka goriva i više (oko 750km imam u oba smjera), a samo to je oko 700-900kn (prosjek oko 9l nek bude), plus nešto cestarine i eto ti cifre od 150-170€ sigurnih. Onda za dvoje odraslih 2 noćenja i dijete (al malog ne računam kad piše da je besplatno za klince), pa usput kupim i nešto (50-100€ min) malom, ženi i sebi i eto ti već cifre od 300€ tu otprilike
 

Cutac

Prèkaroš
Ti imas dizela i ako ides kroz Bosnu, jeftiniji je na pumpama.
Ja ne samo sto imam benzinca, nego imam benzinca kojemu je stednja goriva sramotan cin :D
Samo put tamo nazad je 610 km(po Google Mapsu, dakle kada bih isao tocno po ruti), to je jedan tank od 650kn. Uzmi da bi se napravilo par desetaka kilometara u koloni i da cu ga odvesti mozda na Frusku goru ili negdje i tu ce popiti jos dosta.
I jos dok jedem, mozda odem do par gradova, ja za samog sebe gledam 1500 kn, taman da se ne iznenadim. I jos dodas supitnicu, ali i dalje je isti auto pa ide samo trosak hrane i sl.
 

Zmix

New member
Dragi prijatelji, vidimo se u Vili Grande!:cenzura: 🙂

Pregovori su završeni, a ispregovarao sam da smeštaj košta isto kao i prošle godine, a to je 1500din (12€) po osobi.
Nažalost, ovaj put nećemo imati besplatnu hranu, ali sam dogovorio tako da cene ne budu visoke.
Svako ko je bio na susretu zna da je hrana na vili Grande vrhunska i da su porcije vrlo pristojne, a za klopu ćemo imati:

- Petak večera - pasulj sa kobasicom i mesom - 320din (2.5€)
- Subota ručak - supa, meso, prilozi, salata, pita sa višnjama - 650din (5.20€)
- Subota večera - dimljeni pileći bataci sa krompirom - 480din (4€)

Za decu je dogovoren dečiji meni (pljeskavica, pomfrit) - 250din (2€), a takođe je dogovoren i doručak (ko želi) koji košta od 200-300din (1.70 - 2.50€)

Svi učesnici susreta će imati popust od 10% na svo piće i na dodatne porudžbine hrane.

I da ne zaboravim... Sav smeštaj u Vili Grande je popunjen, a ovih dana ću rezervisati dodatni smeštaj na salašu Gnezdo.

Naravno, svi koji žele da dođu na susret mogu polako da se upisuju.:cenzura:
 
Na vrh