AX u VTS

igor

New member
A bome su kod nas takvi motori i rijetkost ili se voze pa su autu ili su riknuli od ubijanja tjekom vožnje jedino nač neki skršeni VTS sa stražnje strane pa da je motor čitav... samo to je jurilica pa obično nastrada prednji kraj
 

Marko

Well-known member
Treba naći prijevoznika koji vozi do V. Britanije, isti nek primjerice pregleda motor i nek ga plati 200/300 funti (ebay, garaže koje prodaju motore) - stavi na paletu i s ostalom robom dovuče do HR. Tamo se za tu cifru kupuje (prema komentarima, forumi) dobar motor, sa 50000 km + garancija. Staviš mu getribu od 1.5 dizela i gas!

Jednom sam kontaktirao dilera motorima iz Njemačke i dobio sam ponudu od 1000 € samo za 1.6 16v motor sa prijeđenih 155000 Km, i još mi navede da je to fiksna cijena - za kategoriju "mačak u vreći".
 

gox

New member
Gledam njuškalo stalno i recimo svaka 2 mj. bude takav motor u ponudi (1.6 16v) za max 2000kn, istina da se ne moze znat u kakvom je stanju (isto kao uvozni), ali ih ima...a 8 ventilaca također ima dosta (većina paše iz xsare, 306, 106, 206 itd.) za cca 1000-1500kn, a nisu puno lošiji od 16v i to u saxiću super ide...
 

Marko

Well-known member
Gledam njuškalo stalno i recimo svaka 2 mj. bude takav motor u ponudi (1.6 16v) za max 2000kn
TU5JP4 ili ovaj novi iz C2 VTS-a ? Ako je, molim te obavijesti me ako vidiš nešto takvo!
 

Vedran

New member
Staviš mu getribu od 1.5 dizela i gas!
Ne može od diesela, a i da može prijenos je dulji nego npr. 1.1 ili 1.4

Kaj je tvoj 1.4 saxo? Treba ti toliko stvari za prebacit na 1.6 16 da je apsolutno neisplativo, radije prodat ovo i kupit "pravi" VTS

Ovisi kaj, kako....ak je dobar i nije puno, a mogel bi biti dobar jer je moj nakon 170 tkm bio nov novcat kad sam ga otvoril, ne zna se to pokvarit.
:cool:
 

Marko

Well-known member
Ne može od diesela, a i da može prijenos je dulji nego npr. 1.1 ili 1.4

Kaj je tvoj 1.4 saxo? Treba ti toliko stvari za prebacit na 1.6 16 da je apsolutno neisplativo, radije prodat ovo i kupit "pravi" VTS



Ovisi kaj, kako....ak je dobar i nije puno, a mogel bi biti dobar jer je moj nakon 170 tkm bio nov novcat kad sam ga otvoril, ne zna se to pokvarit.
:cool:
zdravo Vedran! imam 1.6 8v saxo - tebe je zval kolega iz ac roce (reno) sad u subotu oko podneva.
e, ne ide im bas trgovina - mores ti kaj pomoci?
 

igor

New member
ovaj na njuškalu nema ni slike možda ni nezna kaj prodaje nije navedeno jel 8v ili 16v a to kaj piše da je 120 konja to mogu i ja tak napisat. Treba ga nazvat i reč to buš teško prodal... he he :)
 

Vedran

New member
zdravo Vedran! imam 1.6 8v saxo - tebe je zval kolega iz ac roce (reno) sad u subotu oko podneva.
e, ne ide im bas trgovina - mores ti kaj pomoci?
Bok, ahaaa, nisam mogel skužiti o kome mi govori...
Kaj treba? Možeš i na pm...
 
Na vrh