Autootpadi s Citroenima

kosi

Member
Jel' znate koji otpad u ZG-u ili okolici s citroen dijelovima?

Kupujem sitnice koje mi još trebaju i ne mogu se načuditi koliko koštaju...
Samo znak... 2 plastikice = 140kn, motorić podizača svjetala 345kn jedan (meni trebaju 2x), motorić za tekućinu za šajbe 145kn... Jedino mi se povoljno činio retrovizor s vozačke strane 140kn. Do sada nabrojano sam kupio...

Ne mogu naći sigurnosni nos na haubi (kupio novu haubu - došla bez toga a na staroj puklo u sudaru) i neke sitnice...

Surfam i ne nalazim ništa za citroene...

Hvala!
 

Dalibor

Dado Tornado
odi na njuškalo-autodijelovi-citroen, tam se svašta može pronači, ko i na oglasnik.hr-autodijelovi-citroen... ovisno o tome što ti treba neki dijelovi bi ti mogli odgovarati i sa peugeot modela klasa koji je tvoj citroen.

ima neki u istočnom dijelu grada koji je dosta dobro opremljen sa dijelovima za frncuze, probaj to izguglat.

evo jednog, nije ZG, ali piše da šalje poštom:
http://www.njuskalo.hr/ostali-autodijelovi/autootpad-dijelovi-sva-francuska-vozila-oglas-2567681
 

Zmix

New member
Auuu, cene su mašala! :shock:
Poređenja radi, u prodavnici nov retrovizor (Valeo) sam platio 14 evra a original motorić za pranje vetrobrana 26 evra.
Nije mi jasno zašto je otpad toliko skup?
 

Dalibor

Dado Tornado
u hrvatskoj ti je sve skupo.
ručak za 3 u new yorku u prosječnom restoranu platiš 120kn, u zagrebu te toliko 3 pizze izađu...
dijelovi za aute su jeftiniji u velikoj britaniji nego u hrvatskoj.
ali cijene rabljenih dijelova dosta variraju. recimo monopoint ubrizgavanje goriva te može koštat od 60 do 200€, vrijedi pogledati i pitati na više adresa, ili neki dogovor postići ako ako se uzima više dijelova
 

Zmix

New member
Nije problem platiti ako je u pitanju kvalitet jer su me u životu nekoliko puta jeftine stvari skupo koštale. Uvek ću platiti više i da budem miran.
O ovom slučaju je razlika u cenama novih delova u prodavnici i cena tibožeznajkakvih delova na otpadu.
 

kosi

Member
Ekipa samo da javim da sam nakraju sve osim airboxa (koji je kupljen tu preko foruma) kupio u dućanima jer je ekipa u oglasima tražila po 20-50kn manje nego za novo u dućanu. Tj. u utorak idem još pokupiti ostatak u Velas i čak idem kod ovlaštenog (Auto Luka 62kn grlo žaruljice žmigavca u faru) :) a preko njuškala me tražio na otpadu 50kn za dio prije konektora grla i to polu polomljen tj. napukao..

Uglavnom rabljeno uglavnom katastrofa jer kada im nedam cijenu koju traže onda je odgovor tipa "onda ti baš niti ne treba"... uglavnom PNNK a ŽNKT :)

Još malo i stavljam slike (nadam se)...
 

Blackking

Kralj
Imaš auto otpad na staroj samoborskoj, desno odmah poslje crkve stenjevačke, imaš i auto otpad odmah prema zaprešiču, kada prodješ most prije benzinske ljevo skreneš ima kada skreneš kod Avenue mall-a u novom zagrebu tamo ljevo dolazeći sa AV. dubrovnik prema jugu, skreneš desno prema AV-u i ideš samo ravno prema Velikoj gorici odmah pokraj zgrade od 24 sata ti je taj auto otpad. samo cestom ravno imam i par tipova koji su meni za opela nabavljali djelove drže i za citroena, no oni su u Zagorju, raspitat ću se malo pa ću napisati na forumu :)
 

kosi

Member
Imaš auto otpad na staroj samoborskoj, desno odmah poslje crkve stenjevačke, imaš i auto otpad odmah prema zaprešiču, kada prodješ most prije benzinske ljevo skreneš ima kada skreneš kod Avenue mall-a u novom zagrebu tamo ljevo dolazeći sa AV. dubrovnik prema jugu, skreneš desno prema AV-u i ideš samo ravno prema Velikoj gorici odmah pokraj zgrade od 24 sata ti je taj auto otpad. samo cestom ravno imam i par tipova koji su meni za opela nabavljali djelove drže i za citroena, no oni su u Zagorju, raspitat ću se malo pa ću napisati na forumu :)
Samo napiši jer ljudima uvijek treba dobrih informacija.

LP
 

sLi

Dr. Xsara
evo danas sam malo isao u italiju u potragu za nekim dijelovima za xsaru pa je stanje slijedece:

1 xm, 1 bx trd karavan, par ax-a, 1 gs

1 xsara ph2 hdi vts oprema stigla komplet pred nama...full oprema

nasao i sam i nove novcate kromirane lajsne origigi citroen za xm ph1 za prednji branik i xantia ph1 za zadnji branik, jos ih je par bilo na hrpi za smece

eto ukoliko kome sta treba krajem sljedeceg tjedna bi trebao preko pa ako bude mjesta
 

hacti

made in france
ovaj lukavec u cepinu je pouzdan i povoljan kupovao sam kod njega i uglavnom ima sve za francuze!!!!!

Poruka Moderatora:
tel. za lukavec: 098539240, 0992998989, 031280451
 

kosi

Member


A donjim linkom (Auto Ivan) imam loša iskustva...

Prvo mi proda krivi proizvod za koji me uvjerava da odgovara (iako je bez problema vratio lovu) tako da se moram vozikati bezveze a onda me za jedan (napuknuti polovičan) konektor traži 100kn pa mi spušta cijenu na 50 kad je vidio da sam ga odj..., nakraju nisam kupio ništa kod njega.

btw. taj konektor sam nakraju kupio u ovlaštenom za 63kn iako mi je uvijek kupnja dijelova kod ovlaštenih servisa zadnje mjesto gdje pitam za cijenu.

btw2. loša strana... taj konektor sam u Auto Luki čekao skoro 2 tjedna...
 

sentropy

New member
Re: C3 gasi se nakon paljenja

Pozdrav svima,
evo pošto sam započeo post, samo da se javim da mi je žena riješila problem s paljenjem, prokliza u zavoju i navezla auto u jarak, razbijen cijeli prednji dio. Sada Vas zamoljavam za informaciju ukoliko znate koga u okolici Zagreba da prodaje rabljene dijelove za C3, da pokrpam autić. Otišli su hladnjaci, farovi, maske prednje, i lijevi prag...eto, kako se lako riješi problem s paljenjem... :whistling:
 

Echo49teen

New member
Re: Zamjena prednjih farova

Ja ti mogu dati broj od auto otpada gdje su neki dan dopeljali C3 pa ako ti bude odgovarala cijena, inače su farovi u relativno super stanju koliko sam vidio u prolazu. Ja sam svoje razmišljao zamjenit angel eyes farovima ali sam odustao jer imam previše izdataka a 2300 kn mi je malo puno za dat.

Auto otpad Novica - 091/506-9366 ili 091/541-1912...imaju dvije lokacije, ja sam kod njih uzimao felge za svoj C3 i ispalo me cca 200 kn jeftinije za 4 komada nego drugi otpadi, a kad sam bio kod vulkanizera i vidio da mi je jedna felga spigana vratili su mi novce za nju bez ikakve rasprave nakon što nisu mogli naći drugu da mi zamjene...što se mene tiče usluga 5+ za cijenu i korektni odnos

Poruka Moderatora:
kopirano iz teme: http://www.citroenforum.hr/c3-62/zamjena-prednjih-farova-5354/
 

Dalibor

Dado Tornado
uočen novi otpad/seris: zagreb, gornja dubrava.
imaju veći broj citroena sa rabljenim dijelovima uz servis pretežno za citroen.
damir servis 098 281 732, hrvoje električar 098 1948 480
----------------
auto otpad u zagrebu, zagrebačka cesta 216, imaju dijelova i za citroen, tel. 013896474, 0912506927, 013861426
-----------------
dalmacija, hercegovina, mostar, otpad lotus, tel. +387 36584302
 

Ruske

Active member
cisto da napisem jedno iskustvo kod kupovine haube za mog C4...
u rijeci jedan otpad me trazio 250e za haubu sa skarama, s time da je hauba napred u uglu udarena, dakle i kut haube i kut krom nastavka znaka...
na njuskalu nasao firmu auto hrvoje koji su mi prodali za 700kn haubu ORIGINAL aluminijsku (ima znak citroen i laksa je jedno 7-8kg od moje stare zeljezne koja je hrdala s unutarnje strane), komplet sa skarama, filcom unutra, cjevcicama za spricaljke, same spricaljke i stanga koja drzi haubu kad ju otvoris...
eto, pa vidi kod njih sta imaju
 
Na vrh