Auto nastavlja da radi nakon vađenja kljuca

MirzaH

New member
zdravo, imam problem sa citroenom c4, naime auto nastavlja da radi nakon vađenja kljuca tacnije motor nastavlja raditi normalno i auto se krece. Nakon gasenja trzajem u 3. kada sam ponovo pokusao upaliti auto dadne kontakt upalo svjetla ali ne vergla uopste
 

MirzaH

New member
Normalno sve, daje kontakt ali nece da zavergla, a dok je bio upaljen izbacivao je greske neke, dosta njih
Najvjerojatnije uložak brave!
Izbacuje takođe i greske neke, kada su ga spojili na dijagnostik i ponistili greske onda je upalio ponovo medjutim cim se ugasi pocne izbacivati opet greske i nece da upali
 

Mrki5

Well-known member
zdravo, imam problem sa citroenom c4, naime auto nastavlja da radi nakon vađenja kljuca tacnije motor nastavlja raditi normalno i auto se krece. Nakon gasenja trzajem u 3. kada sam ponovo pokusao upaliti auto dadne kontakt upalo svjetla ali ne vergla uopste
Kontakt brava.
 

sir.Oliver

Well-known member
Kontakt brava.
nije . da je kontakt brava , nakon brisanja grešaka ne bi upalio , a on pali normalno . ali posle gašenja se opet pojave greške , i auto ne pali . meni to miriše na elektroniku . pokušao bih reset BSI .....
 

Mrki5

Well-known member
nije . da je kontakt brava , nakon brisanja grešaka ne bi upalio , a on pali normalno . ali posle gašenja se opet pojave greške , i auto ne pali . meni to miriše na elektroniku . pokušao bih reset BSI .....
Sve je moguće . Samo reset BSI ništa ti neće pomoći. Ako je dizel može da bude problem regulator pritiska?Proveriti kontakte .
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh