7" displej na Grande Picassu II

Pankoz

Active member
Na donjem manjem displeju u mom Grande Picassu sam pokušao da preko USB memorije pustim neki video klip i nisam uspeo da ga pokrenem.
Da li je uopšte moguće pustiti neki film ili video klip na tom (donjem) displeju?
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Znam da na mom radi preko AV u kutiji kod suvozaca jedino dok je auto u mestu.(RT5) Odnosno, ne radi dok se auto kreće
 

pokra89

Well-known member
Na donjem manjem displeju u mom Grande Picassu sam pokušao da preko USB memorije pustim neki video klip i nisam uspeo da ga pokrenem.
Da li je uopšte moguće pustiti neki film ili video klip na tom (donjem) displeju?
Ne
 

Pankoz

Active member
Da ne poveruješ,toliko elektronike, 2 velika lcd displeja i ni na jednom ne možeš da pustiš video sadržaj...
Realno,nije meni to baš toliko bitno,ali svakako bi bilo lepo da postoji ta mogućnost.
 

szahtila

Well-known member
Ako se možeš spojiti preko Mirror linka, možeš koristiti i video player ili gledati youtube, barem na ovim zadnjim navigacijama(conectnav)
 

Pankoz

Active member
Moj Picasso je 2014-to godište i on nema opciju mirror linka na žalost.Verovatno mlađa godišta podržavaju tu aplikaciju.
 

szahtila

Well-known member
Moj Picasso je 2014-to godište i on nema opciju mirror linka na žalost.Verovatno mlađa godišta podržavaju tu aplikaciju.
C3 iz 12/2017 ima tu opciju plus android i iphone, ne koristim ali sam isprobao i radi
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh