12 inčni displej u HD rezoluciji

Pankoz

Active member
Naime,u mom Grande Picassu koji je proizveden 2014-te prilikom odabira teme na glavnom 12-to inčnom ekranu imam opciju od svega 3 ponuđene teme.
Da li postoji način da se nadogradi još novih tema,jer video sam da na mlađim Picassima ima veći izbor tema za taj ekran u HD rezoluciji?
 

pokra89

Well-known member
Na mlađim picassima nema veći izbor tema, već samo jedna jedina. A kod njih je sasvim drugačiji verzija multimedije u pitanju, tako da... Odgovor je ne, ne postoji način da se nadogradi još novih tema, barem što se tiče službenih kanala.
 
Posljednje uređivanje:

Pankoz

Active member
Onda ispada da je bolja situacija kod starijih automobila ,jer se tu još može personalizovati izgled tog glavnog ekrana.
 

Pankoz

Active member
Jutros kada sam ubacio u rikverc umesto redovnog prikaza kamere za vožnju unazad zatamnio se skoro ceo ekran.
Kada izbacim iz rikverca pojavi se normalan prikaz na 12" ekranu.
Nakon više ubacivanja u rikverc i nekoliko gašenja i paljenja automobila i dalje kod situacije sa rikvercom postoji problem.
Da li se ovo nekom već dešavalo i u čemu je problem?IMG_20221127_082733.jpgIMG_20221127_082733.jpgIMG_20221127_082716.jpg
 

sir.Oliver

Well-known member
najpre pogledaj da ti nije prljava ili drugačije " blokirana " kamera . ako je čista , onda proveri napajanje kamere ..... a kao najgore , postoji mogućnost da kamera više ne funkcioniše ....
 

Pankoz

Active member
Jutros kada sam kretao spoljna temperatura je bila 5 C°,a automobil je bio kao i uvek parkiran napolju.
Pre pola sata krećem ponovo u vožnju i sada je sve ponovo u redu :) .
Da otklonimo sumnju u ispravnost kamere,rekao bih da nije do nje jer ona delić sekunde radi i nakon toga se zatamnio ekran.
Prvo što mi pada na pamet je možda neki hladan lem na displeju velikog ekrana.
Javiću kako će se stvari dešavati u narednom periodu.
 

markan1000

Well-known member
Vjerojatno je gepek, jer kad je problem u kameri (npr. prljava) onda upali senzore i grafički prikaz auta, a nije da se dogodi ovako kao kolegi
 
Na vrh