Što znači žuti trokut s uskličnikom?

Mirage

Well-known member
Kao što naslov kaže upalio mi se žuti trokut s uskličnikom na instrument tabli u uputstvima mi ništa nije jasno.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko ja shvaćam, to pali kad je neka manja greška. Uglavnom, treba ga spojiti na dijagnostiku
 

Mirage

Well-known member
Moram ovaj tjedan na servis ošli su mi km na brojaču u minus (prošli smo 15 000) tako da ću onda tamo saznati.
 

bbozak

Active member
Moram ovaj tjedan na servis ošli su mi km na brojaču u minus (prošli smo 15 000) tako da ću onda tamo saznati.
Ja sam na 63 000 i dalje mi je servisni interval svakih 25 000? Kako to, kako to, kako to? :surprised:
 

Milosh

Test
Ja sam na 63 000 i dalje mi je servisni interval svakih 25 000? Kako to, kako to, kako to? :surprised:
Dužina intervala se može podesiti pomoću dijagnostike. A sad zašto je kod tebe duži a kod njega kraći, to ne znam.
 

Mirage

Well-known member
E ne znam ni ja zašto je razlika u intervalu pitat ću kada dam auto na servis. Znam da je opcija s 15 i 25 tisuća.
 

sir.Oliver

Well-known member
tako je podešeno .... normalni uslovi exploatacije i otežani uslovi exploatacije ( službena vozila , taxi vozila ...... )
 

Mirage

Well-known member
Ja bi samo dodao da je ispravno namješteno
Slažem se s ovime ja neću propasti za 2-3 intervala više a ja sam auto uzeo ispod čekića i planiram s njime sigurno do neki 250 000 km a siguran sam da će mu bolje odgovarati intervali od 15 000 a ne od 25 000 km.
 

bbozak

Active member
Evo, počastilo mene trokutom danas, vrišti UREA još 1100km to go, "emission fault", sad jel prdnijeo senzor, pumpa il sve skupa, jao jao... Sutra ujutro ću natočit 10L adbluea, al nekak mi se čini da trokut neće otić, pa ću se odma naručit na servis za sljedeći tjedan, ionak je ostalo 3000 do servisa...
 

bbozak

Active member
Guglao sam, bolje da nisam! :cool::cool::cool:

Èini se da imaju problema sa adblue tankom, pumpom, čepom, ko zna, sad sam ga natočio 10L, kasnije idem u Zg, pa ću vidjet, u svakom slučaju moram se na redovni naručiti, pa eto, nek me izbiju iz cipela s ovom greškom.

Auto ide normalno, osim što sam zadnja dva put točio na Crobenzu di je valjda 40lp jeftiniji dizel nego svugdje drugdje... Možda to i nije bila tako pametna ideja :eek:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko se sjećam, ti si još u garanciji... i bolje da je sad riknulo, nego kasnije. Ako je.
 

Mirage

Well-known member
E :cenzura::cenzura::cenzura:iga ja neću stići danas tankati i moj više nije u garanciji. Sad si me u brigu dao.

@bbozak mislim da je kod obojice ovo problem

[ame]https://youtu.be/KWLE3owpEtM[/ame]

Treba resetirati adblue
 

bbozak

Active member
Za tjedan dana ima tek slobodan termin u servisu... Valjda ga nebum rastepo do tada hahah

Imam gratis još dve lampice, neka ih, neću ništa sam resetirati, nisu se upalile bezveze.
Nakon dolijevanja adbluea se sam resetirao komp i bio je ok 5 min i onda se popalio svo troje sa fotke gore.

Danas i sutra mi još treba auto za do ZG i nazad, a onda nek čeka doma do petka.
 
Na vrh