Što se radilo u opozivu termostata?

Cutac

Prèkaroš
Pozdrav!

Dakle, 2011. auto mi je došao sa A termostatom, 2013. je stavljen B termostat(cijelo novo kućište) u sklopu opoziva.
2018. je puklo kućište, a na serviceu stoji kod za staro kućište.
Kupio sam staro kućište, ali konektori za senzor temperature i neki drugi vrag ne pašu.

Što je rađeno u opozivu. Po service se čini da je stavljen novi tip kućišta i neki novi kabel za novi tip, ali nisam siguran.
Jel zna netko točno što je rađeno?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Mislim da ti je u ovoj situaciji najbolje kontaktirati ovlašteni... informaciju sigurno imaju, a dal će imati volje doći do nje...
 

Damaj

Active member
Ako termostat nisi mogao prikopčati na instalaciju auta dobio si noviji termostat i treba ti samo još dodatni kabel (ja sam ga platio 280 kn) kojim ćeš ga priljučiti na instalaciju auta odnosno senzor temperature. Mislim da staru verziju termostata više ni ne možeš kupiti jer su nakon rekonstrukcije termostata prestali proizvoditi stariji tip, a zalihe staroga su potrošili. U svakom slučaju noviji termostat bolje funkcionira tako da nema smisla vraćati se na stari.
 

Cutac

Prèkaroš
Ok, ja sam mislio da je ovo stari tip.
Sada imam jedan kabel na kojeg se spaja adapter koji se grana na dva kabela/konektora. Trebam novi adapter koji ide umjesto trenutnog adaptera?

Skužio sam.
Trebam ovo
98 043 153 80

Taj kabel ide umjesto starog.
 

Ozzy

New member
Da ne pravim novu temu,pitat ću ovdje. Trebao bi zamijeniti kućište termostata jer kapi... Jeste li skidali akumulator prilikom zamjene kučišta,jer nema baš mjesta za radit. Ukoliko ne treba,mora li se skinut bar minus klema ili odspojit skroz akumulator. Da li je zamjena samo plug and play? Da ne zablesi bsi ili što već...thnx
 
Na vrh