čime namazati držač mobitela ...

sir.Oliver

Well-known member
pozz

zanimalo bi me , postoji li neki premaz za držače mobitela , kamere .... koji bi sprečavao njihovo odlepljivanje sa šajbe , zbog povišene temperature tokom leta ? ( jednostavno rečeno , koji bi onemogućio gubitak vaakuma )?

hvala
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Možda silikon u spreju?
No moj savjet ti je da nabaviš mali komadić folije za stakla (može poslužiti i zaštita za stakla mobitela) i onda nalijepiti na nju nosač.
Vakum mi se nikad nije pokazao kao dobro riješenje za nosač uređaja...
 

sir.Oliver

Well-known member
neznam , nemam ga , tako da nisam probao . lepo se nalepi na staklo , ali pod uticajem toplote ( sunca ) vakum popusti i kamera mi padne . isto tako i držač mobitela .... imao sam jedan držač kamere , koji je imao foliju , koja se pre lepljenja skinula i nalepilo se na staklo , pa onda onom polugicom napravio vakum . držalo je tako par godina ....
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Za mobitel bi preporucio magnet koji se zatakne u ventilaciju, meni je to super opcija
Imao u dostavnom. Prije par mjeseci sam ga, dok sam htio dohvatiti nešto od papira, nehotično odvalio rukom. Dio onih kopčica ili "pipaka" je otpao untura u otvor od ventilacije. :) Nisam nikad mislio da je to realan ishod.
 

sir.Oliver

Well-known member
to dinko1981 ... u ventilacioni otvor , na one lamele nikada . dovoljno je to , što mi je jednom izlomilo lamele na signumu ... na elysée to nikada nitko neće staviti dok sam ja živ ....
 
Na vrh