Čestitke

charllie

Active member
Dragi moji forumasi,sretna vam nova sa zeljama da ostanete i postanete zdravi, druzeljubljivi,veseli, s malim problemcicima:D nasih makina.
Nedajte se previse zajeebavati i veslati,pogotovu od nasih propalih studenata(politicara)tj. zemite sudbinu u svoje ruke,niko nista ne poklanja djabe!
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Sretno i veselo! Puno zdravlja, sto manje sekirancije, vama i vasim limenim ljubimcima! Stariji smo godinu :)
 

Ax boy

Well-known member
Daa stariji godinu, kad razmislim moj berlingać plavko prošle godine krenuo u prvi razred, 2011/2018 :) uskoro će i u drugi, veliki dečko hahhhhhh:)
 

dekiiii

Active member
Sretna Svima kol´ko Vas got` ovdje ima!:wub:

Kod:
Ax boy     stariji godinu, kad razmislim moj berlingać plavko prošle godine krenuo u prvi razred, 2011/2018  uskoro će i u drugi, veliki dečko hahhhhhh
ups!,moj "mali" dobio dozvolu za nešto žešće od limunade (12.2000/2018.)kad prije prođe!?-zato došla prinova direktno iz rodilišta
 

Ax boy

Well-known member
Èestitke svima, smrt fašizmu, sloboda narodu. Slobodaaaa!!! E ona je bitna,bez nje uffff teško.

[ame]https://youtu.be/qv2ZehzLLTc[/ame]
Udri šarac drmaaaaaaa,šmajseri opaaaaaaa, švabe švabe i domaće bube crne.
 

Damaj

Active member
Lijepo li ga šara ovaj šarac, a da si ga vidio kasnije kako nakon rata po križnom putu šara, padali su kao muhe, ubojita strojnica zar ne?
 

Ax boy

Well-known member
Ma nisam pobornik niti fašizma niti komunizma( u srži svojoj užasne ideologije) samo volim gledatifilmove tih tema ( eh Boris Dvornik,Bata, Ljubiša... i dr.ekipa) pa i američke,npr.vijetnamska situacija :) Hahahahhah nemojte zamjeriti. Križni put je bio velika, neizbrisiva mrlja na crvenima,užasss. Pradjed mi jedva,Bogu hvala ostao živ
 

Brruno

Well-known member
Nema rata bez mrlja, ne dao bog vise ikakvih ratova, dao bog vise aktivnosti populacije za pravednost i duga pitanja koja muce narod.

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk
 
Na vrh