Čeljust i zadnje kočnice

vandicazg

New member
Evo par mjeseci sam bila mirna i onda sam primjetila da mi se čuju kočnice i spremam se da ih promjenim.
Jutros idem s autom i u jednom momentu u autu počinje grozno smrditi, kao da gori plastika. Stanem i hoću dignuti ručnu i vidim da mi je skroz labava.
Kako sam bila u blizini HAK-a, a član sam, odem kod njih.
Presuda: otišla nekakva čeljust i komplet zadnjih kočnica. Cijena prava sitnica s rukama 4000 :eek::eek::eek::eek:
Nakon što sam prije par mjeseci imala sranje sa letvom motora ili elektro motor ili kako se već zove i pljunula 4000 kn.
Znači 8000 kn :eek::eek::eek:
Ne bi da sam udana za milijunaša.
Pa dobro do kada? Kaj se još može dogoditi?Kaj da radim? Da prodam auto kad ovo popravim? Da čekam da vidim kaj će se još pokvariti?
 

sir.Oliver

Well-known member
odi lijepo kod nekog " garaž majstora " ( možda i neko od članova to može odraditi ) ... postoji set za repas kočionih klješta .... i neće te sigurno koštati meiland love .....
 

vandicazg

New member
E jbg!
Već sam im potvrdila popravak i u ponedjeljak će biti gotovo.
Interesira me samo vaša iskustva jer to stvarno tako kvarljiv auto?
 

Memphis

Active member
Da u nekoj garaži. Ali kod ovlaštenog vjerojatno meću nove a ne repariraju čeljusti... a jedna košta minimum 100 eura. Isto tako ruke su skuplje kao i ostali djelovi ... još ako je u pitanju el. ručna ... uostalom možemo samo nagađat kakvu su ponudu oni sastavili.
 
Na vrh