Pregled pojedinog posta
Staro 19.6.2013. , 20:12   #6
remington
Novi član

remington's Avatar

Član od: 19.06.2013.
Zadnja aktivnost: 12.4.2019. 07:42
Zahvala: 2
Zahvaljeno 8 puta u 5 postova
Garaža
Originalno Re: C3 Picasso by remington

Uff, ja mislio malo se prijaviti, predstaviti, kad fotke, pisanja, duga je noć i prevruće je za spavanje.

Dakle, 06/2010 prodajem R. Espace IV 2,2dCi, vožen 5g, prije toga R. Espace III 2,0i vožen 7 g. i počinje hitna potraga za novim autom. Novaca nešto od prodaje, nešto leasing, akcija u Citroenu, C3P, na prvi pogled, po dimenzijama puno manji, iako se poslije pokazalo da uopće nije tako.

Auto mi je trebao odmah sa lagera, prodavač me nagovori na jedan jedini takav što ga je naručio neki njihov direktor, sa svom mogućom opremom, čovjek odustao, auto im stajao 2 mjeseca sa preskupom opremom, dao dodatni popust za uplatu odmah i eto nas za tri dana u Istri sa novom jurilicom.

Žena i klinci oduševljeni, nosimo na put manje stvari, ali ustvari sve što nam treba. Panorama krov ugodno iznenađenje, navigacija prosječna, Bluetooth rijetko koristim, potrošnja uvelike smanjena, servisi samo redovni i povoljniji. Već istaknuto da bi dobro došla 6. brzina, malo tvrde gume 16", malo zanošenje vjetrom, ali sve u svemu odličan pregledan, ekonomičan obiteljski auto.
remington je offline  
Forumaši koji su se zahvalili članu 'remington' na postu: