Multimedija napajanje

yago

New member
Pozdrav svima,zamijenio sam narančasti display sa kineskom android multimedijom. Manje više sve je ok ali jedna me stvar iritira a to je da pri gašenju auta nakon par minuta izgubi napajanje i onda se podiže ispočetka pri paljenju auta i tako svaki put. Provjerio sam žice i na džeku od radija gdje je žuta žica ,koja bi trebala biti stalni dovod 12 volti, na nju iz džeka od auta dolazi žica koja kad ja ugasim auto još par minuta ima napon i onda nestane. Žica ispod nje ima stalnih 12 volti pa sam mislio u džeku od radija prebacit žicu u utor da se spaja sa žicom koja ima stalnih 12 volti,jer ima slobodnih utora. Sad me zanima mogu li to napraviti i zašto na ovoj koja je sad spojena nestane napona?
Nadam se da je post razumljiv✌hvala
 

Prilozi

dinko1981

Well-known member
I kod mene se sustav diže kad je auto ugašen par minuta, to je sa razlogom napravljeno jer postoji mogućnost da se iprazni akumulator ako auto duže stoji. Frend je na pasatu imao isto multimediju koja je stalno imala aktivan sustav i nakon dan dva aku je pre slab za paljenje.
 

visaluteju

Well-known member
Ja sam jednom davno na ksara picaso ugradjivao kina radio i morao sam zamjeniti te 2 zice jer mi je radio vukao stalnu i kada je ugaseno auto, neko mi je tad rekao da su kod kineza te dvije zice za privremeni i stalni napon obrnute u odnosu da neka francuska auta... nakon zamjene sve super.

Nego dede uslikaj kako izgleda sa cela i sa strana, da li je bas lijepo leglo. Ja se dugo dvoumim da ugradim to cudo a sad su bas pale cijene. I ako maoze kad stignes da napises kako ti se cini, sto kazu pros i cons
 

yago

New member
I kod mene se sustav diže kad je auto ugašen par minuta, to je sa razlogom napravljeno jer postoji mogućnost da se iprazni akumulator ako auto duže stoji. Frend je na pasatu imao isto multimediju koja je stalno imala aktivan sustav i nakon dan dva aku je pre slab za paljenje.
Ma može se u postavkama namistiti da se skroz ugasi nakon 6 sati,24 sata,3 dana,7 dana tako da da nema straja za pražnjenje akumulatora. A ovako baš iritira
Ja sam jednom davno na ksara picaso ugradjivao kina radio i morao sam zamjeniti te 2 zice jer mi je radio vukao stalnu i kada je ugaseno auto, neko mi je tad rekao da su kod kineza te dvije zice za privremeni i stalni napon obrnute u odnosu da neka francuska auta... nakon zamjene sve super.

Nego dede uslikaj kako izgleda sa cela i sa strana, da li je bas lijepo leglo. Ja se dugo dvoumim da ugradim to cudo a sad su bas pale cijene. I ako maoze kad stignes da napises kako ti se cini, sto kazu pros i cons
Ove sam slike ima u mobitelu, nisam trenutno blizu auta, mali zazor ima ali još ga nitko nije komentira,ne vidi se baš. Ma ok je i neloše izgleda a male pare...
 

Prilozi

Milosh

Test
Meni je bome Joying bio ugašen kad je auto ugašeno ali se palio u roku od par sekundi nakon davanja kontakta, i nije vukao struju kad je ugašen. Sve je radilo kao oem radio. Samo je zvuk bio 3 puta bolje nego kod oem. :ROFLMAO:
 

yago

New member
Ne sjećam se više boja u autu ali rekao bih na prvu da trebaš zamijeniti te dvije žice.
Misliš žutu spustiti je u praznu rupu ispod? Onda bi žuta išla na stalnih 12 v u džeku od auta. Tako bi bilo logično ali volio bi čuti mišljenje nekog ko je to možda radio ili električara na forumu.
 
Na vrh