BSM box

nenon

Citroen n00b
Nakon 10tak godina, bez većih problema, izgleda kihnuo gore enavedeni BSM box, ima li netko nekog auotelektričara, ili info gdje se može nabaviti, provjeriti, pofixati ...
Probao dobiti info iz SL, no nitko se ni ne javlja.

Navodno trenutno nestašica tog modula.


Ako je unutra F20 osigurač, cijelo vrijeme gore pozicije, radi pumpa za vodu za pranje stakala, te stražnji brisač, pere šajbu ... i naravno auto se ne može upaliti :(.

Svaki savjet dobrodošao.
 

Mrki5

Well-known member
Ako je unutra F20 osigurač, cijelo vrijeme gore pozicije, radi pumpa za vodu za pranje stakala, te stražnji brisač, pere šajbu
Pregledaj svu instalaciju da nije negde oštećena pa ti pregoreva osigurač. Kada se to počelo dešavati , nije niko dirao ništa oko BSM-a? Nije isključeno da je i do flet kabla u ablenderu .Neka neko od majstora proba to sa dijagnostikom da istestira, mislim na ablender .
Screenshot 2024-03-18 at 11-59-02 Ablender za Citroen C4 Auto delovi Polovni Automobili.png
Skini ovu kapicu kao na snimku pa ćeš videti da li su ovi kontakti oštećeni , ako jesu onda je ablender 99%.
cOPRdUX.jpg
eNquLBS.jpg
NF9YbAw.jpg
mwjjdTV.jpg
Najčešće su ovi kontakti na flet kablu.
Ovde imaš video kako da skineš taj vrh a da ne skidaš ceo ablender.
Na ove kontakte mislim . Screenshot 2024-03-18 at 12-28-46 Removal and cleaning of steering wheel switch box on a Citro...png To možeš sam da proveriš ima snimke . Ili na dijagnostiku da ti oni to provere . Ako je do BSM naći ćemo .
 
Posljednje uređivanje:
Na vrh