• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

K: Gume i felge 4x108, 15"

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

Torban Truba

New member
Halo Bing , kako brat.

Ima li tko kakve felgine ili felgine s gumama (ljetne)

4x108 15 cola, ne znam kolko jota i to.

ili felne s gumama pride 195/55/15

I da nisu u Osijeku ili na Pelješcu:confused:
 

hacti

made in france
re: K: Gume i felge 4x108, 15"

Halo Bing , kako brat.

Ima li tko kakve felgine ili felgine s gumama (ljetne)

4x108 15 cola, ne znam kolko jota i to.

ili felne s gumama pride 195/55/15

I da nisu u Osijeku ili na Pelješcu:confused:
hehehheheheh evo imam ja!!! od xsare!! samo skoknes do mene!!
 

Torban Truba

New member
re: K: Gume i felge 4x108, 15"

Pa je za Xsaru II

S obzirom da nisam šarmantan i stučan kao deda (viđe mi sliku), koliko sam pohvatao konce, treba mi

7 jota, 15 cola, ET 18 4 x108, pa da još na sebi imaju gume 195/55/15 i naravno da ne košta kao svetog petra kajgana.

Nadam se da tu na forumu, jedan drugog ne bi preveslali, pa valjda ima netko nešto.

Koliko vidim na njuskalo jednostavno nema, jerbo ne valja JOT, hvala deda na savjetu, nije mi jasno da ljudi prodaju pa pišu paše na ford, audi , citroen.

Dakle Truba!

Ni'ko nema take felge s gume na prodaju.

Dajem pare , neću muhte.

Ima li koji strucnjak, koji zna gdje se da naći?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
re: K: Gume i felge 4x108, 15"

Moja preporuka ti je da skokneš do naših suseda zlovenaca..tamo ti je cijena felge za tebe cca 30-ak ojra..
Za cca soma kuna uzmeš sve 4 nove felge i miran si ;)

I ko ti je rekao da tebi ide 7J širina felge ?? :wtf:
 

Torban Truba

New member
re: K: Gume i felge 4x108, 15"

Nemam pojma da mi treba 7 jota, ne znam ni što je to.

Nedgdje sam vidio da li na netu ili netko reče 4x108 7jx15 Et 28 65,1 195/55/15

kao koordinate nekog satelita :)

Ðe to u SLO ima felni za 30 ojra? Kako se zove taj Janez?
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
re: K: Gume i felge 4x108, 15"

Tebi trebaju dimenzije felgi :

- razmak rupa- 4 x 108
- centralna rupa promjera 65.1
- širina felge- 6J
- ET 18

Di nabavit ?? Mi odavde idemo ili ovdje: http://www.vulkanizerstvo-furlan.si/?name=platisca.php&tip=49&doS=1&z=15&vr=4x108&c=49&f=/doc/doSaveAttempt/..

ili ovdje :http://www.vulkanizerstvo-lasic.si/index.aspx?source=katalog&search=*filter*&Sifrant1=1&ProstoTekst3=15&ProstoInt1=4&Sifrant2=40&ProstoTekst5=108&Sifrant4=4

E sad,kolko sam čul vi v Riki idete nekam v Ilirsku Bistricu,Jelšane,Materiju..guglaj malo :whistling::D

ps

gleda ti se ova najniža cijena (označena plavo tj. zeleno) iliti cijena za "nerezidente" EU :D:D
 

Torban Truba

New member
re: K: Gume i felge 4x108, 15"

Enti vrapca!

Mirda hvala.

Dakle krivo sam shvatio jotove i etove.

Što uopće to znači, što je JOT a što ET?
 

deda

New member
re: K: Gume i felge 4x108, 15"

J niš ne znači to je samo oznaka da se broj širine felge u colima odnosi na širinu.
ET je oznaka koja se odnosi na pomak felge od središnje osi,prama unutra ili van.Što je ET veći felga od centra osi ide više prema unutarnjoj strani.
Dakle kad veliš 6 jota,rekao si nešto što ne postoji,jer to znači 6 cola.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Sad ne kužim:confused:
ET su doslovno mm ili neka druga mjera?
I ne kužim ako je standard na C3 24ET kaj dobivam ako stavim 16ET? dali kotač ide van blatobrana ili u nutra pa struže po amortizeru ili ti ga po kleštima?

I, Šjor Truba dali si našel kakve felne kod Janezi?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh