• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Prodajem XM 2.0 plin 89. god.

weebeer

New member
a sta rec vrjedi i ovdje pokusat jel sam nasel dva koja me jako interesiraju pa bi prodal svog kojeg vec manje vise svi znate iz njuskala pa cu samo stavit link sa njegovim slikama:D

Godina proizvodnje: 1989. godište
Godina modela: 1990.
Prva registracija: 1997.
Prijeđeni kilometri: 190000 km
Motor: Benzin
Plin: da
Snaga motora: 80 KW
Radni obujam: 1998 cm3
Mjenjač: Mehanički mjenjač
Broj stupnjeva: 5 stupnjeva
Očuvanost vozila: izvrsno
Vlasnik: treći i više
Garažiran: da

cijena: 6.032 kn
približno: 799 EUR

Tel2: 095 52 71 444
 

weebeer

New member
Daj par o auto, kaj treba napraviti ili je sve OK?
ak os iskreno ja kolko sam cul kolko sam se informiral nema niti 100 e ulaganja da bude kak se veli picina dlaka,,,a svi mi vele na sadasnje stanje sedi i teraj,,,tak da svaku rijec hvale da ti pricam o njemu nema smisla jel bi ispalo da sam cigan koj svog konjahvali eto toliko o citracu...a da ne spominjem druge citrace kaj se prodaju kaj su me na postenim ponudama i nadoplatama odjebali ko zadnjeg balavca a na sve to i dalje trunu u oglasima poput mojeg,,,eto toliko o strastvenim ljubiteljima i poznavaocima citroena xm,,,,sto ja nisam jos niti blizu ali pouzdano znam da se od njih necu nikad odljepit i dok sam god ziv njih cu gledat pratit i zelit kupit,,,,uostalom imas moj br pa mozemo kontaktirat ako si zaiteresiran ako nisi gemist si uvjek mozemo spit hehehehe
 

weebeer

New member
Daj par o auto, kaj treba napraviti ili je sve OK?
upravo danas otisao kod kirurga na sredjivanje i uklanjanje svih sitnica tako da se necu bojat ponudit ga kupcu sa rijecima da je u izuzetno dobrom stanju,,,tako da ponuda kaj se tice prodaje nece dugo trajat posto mi na novom autu istice rega i takvog ga mislim prodat a xm-a regat jel plin je 5,5 a benga 11
 

weebeer

New member
posto je cijena benge od jucer takva kakva je a ja sam na autu poslozio 99% sitnica cijena auta je fix fixova 800e,,,,ja ga imam a ovi kaj pokusavaju spustit cijenu nek ga i dalje sanjaju;)
 

fullcool

New member
jedan od glavnih kriterija danas kod kupnje auta je da ima klimu, čak i mali auti teško prolaze bez klime a kamoli XM.
stavi nekog u auto i pokaži mu šta sve ima od opreme, na kraju reci da nema klimu pa ćeš vidjeti kakvu će facu složit.
 

Petey2501

Member
Gopsodin Weeber, pa i ti ciganiš pomalo kao i ja, ja isto prodajem od igle do lokomotive. Nego krasan je ovaj passat ali i on je bez klime?
 

weebeer

New member
jedan od glavnih kriterija danas kod kupnje auta je da ima klimu, čak i mali auti teško prolaze bez klime a kamoli XM.
stavi nekog u auto i pokaži mu šta sve ima od opreme, na kraju reci da nema klimu pa ćeš vidjeti kakvu će facu složit.
sve znam kaj hoces rec i kaj zboris

Gopsodin Weeber, pa i ti ciganiš pomalo kao i ja, ja isto prodajem od igle do lokomotive. Nego krasan je ovaj passat ali i on je bez klime?
ima paSat klimu i prodan prekjucer :D

@weebeer možda tvoje modifikacije smetaju kupcima! :)
mijenjaš samo za citrača ili?
ak me pitas za xm onda je odgovor sljedeceg sadrzaja
mijenjam ga doslovce za bilo sta razumno recimo ferrari modena od 2005g pa navise
bmw 7dmica od 2007 do 2011
ali naravno bez nadoplate ili bi
uzel pod racun gradjevinsko zemljiste na Krku
:D

A si prodal stojadina? Koliko vidim nisi, čak niti to nemožeš prodati i tu vidiš v kakvom smo sranju...

Za kolko si Alfu dal?
1600 ****t mu mater trebala mi lovica za daljnje kombinacije malo sam scikal al nis strasno:D idemo dalje za iste pare hehehe

A si prodal stojadina? Koliko vidim nisi, čak niti to nemožeš prodati i tu vidiš v kakvom smo sranju...

Za kolko si Alfu dal?
e da jos mi je ostala samo ova sajkaca iz 79 i ovaj xm:grin:
al ne gori sad voda kad odu odu sajkaca je ovak za zajebanciju a xm kaj da ti velim o njemu svi ga bi al nitko nebi dal to malo sirotinje kaj iscem za njega:cool:

od danas otvaram javnu licitaciju za xm-a
pa da vidim koliko ima strastvenih ljubitelja ovog modela
pocetna cijena je 300e jel ga za toliko mogu prodat na CIOS-u kad mu skinem sve 4 alesio felge
tako da drago moje virtualno pucanstvo aukcija moze krenut
ako kroz nekakvo dogledno vrijeme ne postignem nekakvu pristojnu cijenu ,,,nemam kaj drugo osim doc do zakljucka,,,
da smo svi mi ovdje zaljubljeni u govna od auta hahahaha
 
Na vrh