Pozzz iz Sesveta

mkrajaci

želim c4 grand picasso
Pozdrav svima. Ja sam Mario i živim u Sesvetama (kod Zagreba :grin:).

Imam veliku obitelj (5 nas je trenutno), a trenutni auto (Scenic 1.9 dci iz 2005. godine) je postao pre mali, polako tražim novi auto i naletio sam na c4 grand picasso redizajn koji mi se sviđa u mnogo stvari, osim u jednoj: Francuz je i potencijalno nepouzdan, ali tješim se pošto je redizajn da je većina grešaka do sad ispravljena.

Vozim Renault više od desetljeća pa znam kakvi su Francuski automobili, ali isto tako ovaj zadnji Scenic me ni jednom nije razočarao i radi kao prvog dana kad sam ga izvezao iz salona, no ipak se osjeća njegovih 110000 km i polako prolazi njegovo vrijeme.

Nadam se ugodnom druženju na forumu, a razlog zašto sam došao je taj da mi objasnite funkciju zračnog ovjesa na picassu, a može i općenito na citroen vozilima jer se živo sjećam kada su s nekim starim citroenom namjerno prešli preko prepreke na cesti i probužili gumu da bi pokazali koliko je ovjes sofisticiran i siguran.
 

Dalibor

Dado Tornado
vidim da se vodiš pouzdanošću, evo pogledaj kako c4 picasso stoji protiv senica, vw sharana, toyote corole verso... odabrao sam greške od 50-100 tisuća km, za c4 nemaju preko 100 000km...

ali ti si možeš namjestiti koji auti te zanimaju za usporedbu.
kada klikneš na link dolje, možda dobiješ ove gore koje sam odabrao, a možda ćeš isponova morati naštimati usporedbu. auti koji tebe zanimaju spadaju pod MPV.

uživaj: http://www.maengelreport.com/index.php?id=12&L=1
 

mkrajaci

želim c4 grand picasso
Hvala svima na toploj dobrodošlici, već po avatarima prepoznajem neke članove foruma (kix hdi npr) koji se motaju po Sesvetama i Dubravi. Ako vam bez razloga trubi nebesko plavi scenic - to sam ja.
 
Na vrh