C4 II by brzi35

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Otelio se vočić Zekonja..aj mašala !! :D:D

Aj baš mi je drago da se i ova štorija finila i čestitam :aplauz::aplauz:

Jesi uspel iskamčit kaj gratis ? S obzirom na kašnjenje i probleme :confused:
 

brzi35

New member
ma samo sam zamijenski dobio gratis..oni su regali auto..a,mi moramo platiti cestarine i to..905 kn..drugi tjedan idem samo staviti naslon za ruku..i to je sve kaj mi treba..
 

ZVAJ

Skoro zreo
ma samo sam zamijenski dobio gratis..oni su regali auto..a,mi moramo platiti cestarine i to..905 kn..drugi tjedan idem samo staviti naslon za ruku..i to je sve kaj mi treba..
Koji je to model C4-II i kakav naslon za ruku ? Attrac ga nema, a Seduc. to već ima. Originalni se mora mijenjati cijeli komplet do iza radija ili je to nešto naknadno montirano :confused:
ja tražim naslon za ruku, al original je em skup em koliko vidim u autu ima dosta posla ??
 

brzi35

New member
imam osnovni model sa radiom i putnim racunalom..a,za zaslon cu ti reci i staviti slike kada to bude realizirano..rekao mi da ce me kostati kao za mene oko 700 kn sa ugradnjom..danas bi trebao znati sve detalje..ali nebi se cudio da cekam koji tjedan sa obzirom na cekanje koje mene voli :)
 

Marko

Well-known member
Svaki dan jedi langoše i da vidiš pred božić buš prava buhtla...

Počni si već sad gaže iskati za "djedovanje"! Hehehe, ak trebaš debeloga patuljka - javi mi se! Bum ti vreću u šoping centru držal... ;) Pljen dijelimo u skladu s razlikom u tjelesnoj kilaži...

P.S. I daj već jenput te slike! :)
 

brzi35

New member
Sivonja je zakon :) Bemti..jučer bio malo na autoputu..za čas na 170..milina..jedino kaj mi fali su analogni instrumenti..neznam ni koliko može ići..
Koliko je graviran inače 1.6 hdi 210km , 230...???
 

1587 VTS

New member
Iduci put drzi duze pedalu stisnutu do kraja pa ces vidit koliko moze ici :D
Kod svih koji imaju i analogni sat graviran je do 240, al 90% ih o tome moze samo sanjati :)
 
Na vrh