Problemi s čeljustima

dkicin1

New member
Re: C5 -problemi sa Èeljustima

Šulekova 18,zagreb. To ti je od maks. stadiona mislim da treća ulica desno(zvonimirova prema centru).Ja sam nosil tam.200,00kn komad evo ti broj 01/2317-691
 

Olaf

New member
neznam čini mi se da ja čujem u zadnjima ,vidjet cu najbolje u servis
Kaj ti cujes u zadnjima? Ja sad opce nekuzim kaj se tebi dogada i zasto si dosao na to da blokiraju celjusti? Nekuzim jer kazes da odozada cujes a napred ti je rucna otpojena? Ako ti skripe i cvile zadnje kocnice vidi da se nisu celjusti iskrivile jer se to hoce desit na C5-icama
 

c5 dr

Member
Re: C5 -problemi sa Èeljustima

Kaj ti cujes u zadnjima? Ja sad opce nekuzim kaj se tebi dogada i zasto si dosao na to da blokiraju celjusti? Nekuzim jer kazes da odozada cujes a napred ti je rucna otpojena? Ako ti skripe i cvile zadnje kocnice vidi da se nisu celjusti iskrivile jer se to hoce desit na C5-icama


Sent from my iPhone using Tapatalk
neznam rekli mi u cs-u ,možda sam ja nešto krivo shvatio ipak sam ja samo mesar...
 

c5 dr

Member
Re: C5 -problemi sa Èeljustima

Kaj ti cujes u zadnjima? Ja sad opce nekuzim kaj se tebi dogada i zasto si dosao na to da blokiraju celjusti? Nekuzim jer kazes da odozada cujes a napred ti je rucna otpojena? Ako ti skripe i cvile zadnje kocnice vidi da se nisu celjusti iskrivile jer se to hoce desit na C5-icama
iskrivile se čeljusti baš kako si rekao,rješili mi to i promjenili zadnje pločice
 

Sale123

New member
Re: C5 -problemi sa Èeljustima

Moj stari je imao isto problema sa prednjom desnom kočionom čeljusti i to na 65 tkm.
Kad je prvi put mijenjao disk pločice nije se htio vratiti kočioni klip, zaštekao mehanizam za pokretanje klipa u Èeljusti koji je spojen na ručnu.

na kraju je kupio drugu čeljust za 700 kn.
 

c5 dr

Member
Re: C5 -problemi sa Èeljustima

Moj stari je imao isto problema sa prednjom desnom kočionom čeljusti i to na 65 tkm.
Kad je prvi put mijenjao disk pločice nije se htio vratiti kočioni klip, zaštekao mehanizam za pokretanje klipa u Èeljusti koji je spojen na ručnu.

na kraju je kupio drugu čeljust za 700 kn.
meni se zadnje čeljusti iskrivile
 

Sale123

New member
Re: C5 -problemi sa Èeljustima

Te su im čeljusti u k.... ja na 407 imam isto problems sa zadnjom ljevom, jedanput mi se desilo da klip nije vratio pločicu pa je po malo kočio, to je nestalo kad sam promijenio pločice, ali tko zna kad bi opet mogao zaštekati...
 

c5 dr

Member
Re: C5 -problemi sa Èeljustima

ja nisam imao nikakvih problema sa tim do sada i to su mi očistili i stavili nove pločice i to je to
 

fullcool

New member
Re: C5 -problemi sa Èeljustima

Moj stari je imao isto problema sa prednjom desnom kočionom čeljusti i to na 65 tkm.
Kad je prvi put mijenjao disk pločice nije se htio vratiti kočioni klip, zaštekao mehanizam za pokretanje klipa u Èeljusti koji je spojen na ručnu.

na kraju je kupio drugu čeljust za 700 kn.
čini mi se da kod bx moraš vrtit klip kad ga vraćaš u čeljust, jel i kod 406 ručna na prednjim, možda je to bio problem, a zna se i crijevo zaštopat, zna se desit da ne ide klip nazad zbog crijeva, odvrneš ozračnik i onda ide.
 
Na vrh