Pozdrav svima

sipe

od Dijane do XM-a
Pozdrav svima iz Samobora :)
Student sam, i u našoj obitelji oduvijek citroeni i samo citroeni.
Moj otac je zaljubljenik, pogotovo u hidraulične ovjese i naravno ljubav prenio na mene.
Ponosni smo vlasnici 2cv, bx, xm i xantie. Svi su u 100% ispravni, 2cv i bx gažirani, xm i xantia u pogonu. Na forum sam se registrirao da postavim jedno pitanje, ali i da nešto naučim :) nadam se da ćemo se lijepo družiti :)
Lijep pozdrav
 

1587 VTS

New member
Dobrodosao :prijatelj:
respektabilan vozni park - ja te cekam posebno sa slikama i kratkom prezentacijom 2CV-a, ujedno prvog na forumu :palac-gore:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pozdrav i dobrodošel :hello::hello:

ujedno prvog na forumu
ako se nevaram,nije prvi :whistling:..mislim da forumaš Srdjan ima crvenog spaka al ga još uvijek nije predstavio iako je obećao :hm:
 

Zmix

New member
Pozdrav svima iz Samobora :)
Student sam, i u našoj obitelji oduvijek citroeni i samo citroeni.
Moj otac je zaljubljenik, pogotovo u hidraulične ovjese i naravno ljubav prenio na mene.
Ponosni smo vlasnici 2cv, bx, xm i xantie. Svi su u 100% ispravni, 2cv i bx gažirani, xm i xantia u pogonu. Na forum sam se registrirao da postavim jedno pitanje, ali i da nešto naučim :) nadam se da ćemo se lijepo družiti :)
Lijep pozdrav
:prijatelj:

lampičar. :(
Ovde je lampičar a na CFS je moderator.
 

sipe

od Dijane do XM-a
dobrodošao!

koji su modeli bx, xantie, xm?!
Modeli su Bx 16TRS ugrađen plin, xantia je 1.8i 16v i XM v6 3.0 automatic također s plinom.

Dobrodosao :prijatelj:
respektabilan vozni park - ja te cekam posebno sa slikama i kratkom prezentacijom 2CV-a, ujedno prvog na forumu :palac-gore:
:D ja bi drage volje prezentirao ali problem je što se 2cv i bx nalaze u Zadru. Potrebno je obnoviti limariju, i minimalno unutrašnjost, ali motor je zato u mint stanju, nema niti 50k kilometara, uvijek ali uvijek pali :D

Hvala svima na lijepoj dobrodošlici :)
 

jura

New member
Pozz Sipe, vidim da imamo identičan vozni park, jedino što je moj razvučen kroz godine i nije na hrpi. Dobro nam došao.
 
Na vrh