Promjena baterije ključa na C5

Pepi

New member
Pozdrav, molim za savjet da li se baterija za ključ može promijeniti samo tako kod nekog urara bez naknadog programiranja ili ima neki složeniji postupak koji slijedi nakon promjene iste. Evo, nakon 10 godina konačno "riknula".
Hvala.
 

Hrvoje Marin

Active member
promijeniš, staviš ključ u bravu od volana, stisneš zaključavanje i daš kontakt brojiš do pet. Izvadiš ključ iz brave i probaš daljinski. (samo on radi na bateriju).
 

Pepi

New member
U toku tjedna ću probati zamijeniti, pa javim na koji način i kako je prošlo.

Evo, ipak danas zamijenio bateriju. Postupak je sljedeći za C5 2001.g., pa nadam se na dalje: ključ u bravu, okreneš na kontakt (kad uspijem, jer nije odmah htio, valjda dok ne prepozna kod), stisnuti bilo koju tipku i držati oko 5 sekundi i to je to. Takav postupak sam napravio po uputstvima iz njegove knjižice.
 

Marko

Well-known member
Kod saxa zamjenis bateriju, i nakon toga pri otkljucanom autu dva puta pritisnes gumb za zakljucavanje na daljinskom da se sustav izprogamira i gotov si. Baterija tip: cr2032
 

Konrad

New member
U toku tjedna ću probati zamijeniti, pa javim na koji način i kako je prošlo.

Evo, ipak danas zamijenio bateriju. Postupak je sljedeći za C5 2001.g., pa nadam se na dalje: ključ u bravu, okreneš na kontakt (kad uspijem, jer nije odmah htio, valjda dok ne prepozna kod), stisnuti bilo koju tipku i držati oko 5 sekundi i to je to. Takav postupak sam napravio po uputstvima iz njegove knjižice.
sta nije odmah htio?
 

Pepi

New member
Nije htio odmah. Nekih 5 sekundi je trebalo kad sam stavio ključ u bravu i držao tipku za zaključavanje, pa izvadio ključ, pa stavio, pa sam uspio okrenuti kontakt, a onda sve po uputstvima.
 
Na vrh