tanburo

tanburo

New member
Bok svima. Ja sam tanburo, imam BX 4x4. Inače visim dosta na CFS, pa evo da svratim i ovamo, sve na štetu drugih stvari koje bih trebao raditi, ali manje su zanimljive hehehe

Inače sam živio u Rijeci 0-25 godina, onda u Poreču 25-30, ili dok nisam pobjegao daleko, na Island, i tu se borim sad sa snijegom i ledom i mećavama hehehe..

Inače, što se Citroena tiča, nekako mi više odgovara stara škola nego noviji, ali ipak i nije uvijek neophodno tako, ako ništa onda zato što ne volim postavljati neka čvrsta pravila u životu.

Nadam se da će mi biti zanimljivo ovdje s vama:)..
 

tanburo

New member
ima li citrića na islandu? koliko ti treba do reykjavika?
Ima nešto sitno, i citrića i meni do Reykjavika, tamo sam za pola sata hehe

Od novijih ima dosta c5, c5 karavan nešto manje, uglavnom svi sa jačim paketima opreme, c4 ima dosta, c3 isto, c2 manje. Nova Ds serija još nije u planu, barem su mi tako rekli u zastupništvu. Ima i picasso izvedbi, kao i nešto xsara. Masa dostavnih berlinga, kao i svuda. Od starijih znam za jednu ajkulu..



..ali po pisanju ovog sajta, ima ih više. Najmanje 5-6 cx-ova od toga dva bivša bolnička, jedan sm, jedan TA 1934 godište(bez motora, pukao mu je blok po n-ti put), par ax-eva, možda jedan gs i nekoliko gsa koji bi se dali spasiti, 15ak bx-a i desetak xm-ova. Evo sve što znam sam čini mi se nabrojio hehe

edit: nisam sve nabrojio. Vidim povremeno i jedno Spačeka Èarlston, a znam i za par xantia, visa i jednog axela..
 

ghorvat

Well-known member
Donator foruma
Dobrodošao!

dok nisam pobjegao daleko, na Island
Baš bih volio pročitati neki review iz prve ruke o životu "naših ljudi" na Islandu. Ohrabrujem te da otvoriš temu dolje u caffeu kad uhvatiš vremena i/ili budeš imao volje. :cool: :rolleyes:
 

tanburo

New member
Dobrodošao!



Baš bih volio pročitati neki review iz prve ruke o životu "naših ljudi" na Islandu. Ohrabrujem te da otvoriš temu dolje u caffeu kad uhvatiš vremena i/ili budeš imao volje. :cool: :rolleyes:
Pronaći ću sada nešto u nekoj arhivi..

http://www.parentium.com/prva.asp?clanak=23198#axzz29CeEQAtm

Davno je bilo, napisao sam još toga, ali ne mogu sad pronaći..dobra ideja isto, o otvaranju teme..čim nađem vremena napisat ću šta..
 
Na vrh