Zdravo drugari!

Mina

New member
Pozz, zovem se Mina, zivim u Beogradu.

Odkud ja ovde? Pa sve je pocelo pre dve godine kad sam kao novopecen vozac dobila jako finu ponudu da otkupim auto (Xantia 1.8 16v) za samo 1.500e. Auto je bio u dobrom stanju i njemu manje vise nista nije falilo, ali falilo je meni jer sam bila novopeceni vozac koji apsolutno nista nije znao o bilo kom autu! :confused:

Samim tim xantia mi je na pocetku napravila toliko problema da mi je zagorcala zivot, pocev od cudnog ponasanja plinskog uredjaja, preko hidraulike pa sve do benzinske pumpe!!!

Jos veci problem je bilo sto ja kao neuko zensko nisam imala nikog bliskog ko bi mi pomogao oko nekih opstih stvari! A jos najvece zlo sto ni tad a ni sad ne poznajem nikog ko vozi xanitu! I dve godine sama resavam sve probleme na jako tezak nacin jer nisam imala gde da nadjem odgovore za mnoga pitanja.

Naucila sam mnogo toga, i svoj auto sad volim najvise na svetu! Ne bih je dala ni za koje pare! :wub:
Necu mnogo da vam smetam, ako nesto mogu da pomognem, pomocicu, uglavnom cu cituckati sta pisete i to je to. Nadam se da vam ne smeta sto sam zensko, malo sam bacila pogled na clanove i nisam uocila ni jednu damu!

Nista necu da krijem evo mene i mog auta:



 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pozdrav Mina i dobrodošla :prijatelj:

I da,varaš se,nisi usamljena..ima dosta ženskih članova,ali rijetko se oglašavaju..tek kad iskrsne neki problem :p:D
 

Mina

New member
hahahahha joj bas vam hvala :eek::eek:

Ja cu da pisem sigurno, mnogo me zanimaju automobili, posebno citroeni. fascinirana sam nekim stvarima kod njih.
Oni imaju dusu i skoro uvek se potrude sami da rese neki manji problem :D

Za Xantiju sam otvorila garazu a ostalo cim budem imala malo vremena.

Hvala vam jos jednom :wub:
 

Krky

Lakerski profesionalac
hahahahha joj bas vam hvala :eek::eek:

Ja cu da pisem sigurno, mnogo me zanimaju automobili, posebno citroeni. fascinirana sam nekim stvarima kod njih.
Oni imaju dusu i skoro uvek se potrude sami da rese neki manji problem :D

Za Xantiju sam otvorila garazu a ostalo cim budem imala malo vremena.

Hvala vam jos jednom :wub:

Zgodan auto, nego zamišljao sam te u nekom modelu C serije od 1 pa do 3:D:D:eek:
 

Mina

New member
Zgodan auto, nego zamišljao sam te u nekom modelu C serije od 1 pa do 3:D:D:eek:
Ma daaaaaaaaaaj, to su vise igracke nego kola.. Mislim recpect za C3 ali to nema hidrauliku, a za mene citroen nije to sto treba bez iste :grin:

A isto tako ne volim male automobile, odmah me podsecaju na klasican fiat putno style kao mali komercijalni auto za siroke mase.... :wtf:
 

Zmix

New member
Ma daaaaaaaaaaj, to su vise igracke nego kola.. Mislim recpect za C3 ali to nema hidrauliku, a za mene citroen nije to sto treba bez iste :grin:

A isto tako ne volim male automobile, odmah me podsecaju na klasican fiat putno style kao mali komercijalni auto za siroke mase.... :wtf:
AMIN!

:stovanje:
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ma daaaaaaaaaaj, to su vise igracke nego kola.. Mislim recpect za C3 ali to nema hidrauliku, a za mene citroen nije to sto treba bez iste :grin:

A isto tako ne volim male automobile, odmah me podsecaju na klasican fiat putno style kao mali komercijalni auto za siroke mase.... :wtf:

Svaka ti čast, da bi reč rekel:D
Što je Citroen bez hidroulike?
kao muškarac bez brkova:D:D
 

deda

New member
Prava cura,zna što valja,bravo.Da barem ja takvu nađem,vozim hidrauličara i nosim brkove,sve imam u kompletu,ali ništa ne pomaže da me se shvati.
 

Mina

New member
Prava cura,zna što valja,bravo.Da barem ja takvu nađem,vozim hidrauličara i nosim brkove,sve imam u kompletu,ali ništa ne pomaže da me se shvati.
ROFLROFLROFL:aplauz:
e stvarno svaka ti cast, a sta vozis ako nije tajna da vidim ogu li nekako da ti pomognem? ROFL

@Tec nemoj da si takav, ja verujem da je verovatno zabavno videti da se zensko zanima oko kola.. Iz licnog iskustva znam da ne nema sta mnogo da pricam sa zenama, mene jako zanimaju kola ali njih ne, i onda kad je slucajno pomenem neku temu kako treba da punim bombe ili da mi je pukla usisna grana one me gledaju kao da planiram da teroristicki napad a ne da popravljam kola...
Ja ovde jednostavno uzivam.... :wub:
 
Na vrh