Pozdrav ljubiteljima Citroena

Šprec

New member
Dobar dan.

Evo da Vam se predstavim kao novi član foruma.
Moja ljubav prema Citroenima počela je 1995. kada je Tata kupio ZX-a, preporod nakon Stojadina i Yugića. :cool: ZX je kod nas bio do 2005. i prevalio nemalih 212000 km, a ja sam ga vozio od 2002.kada je imao je oko 160000 km, odličan auto.
Sada sam konačno došao u mogućnost sam kupiti auto i vlasnik sam Xsare Picasso, 2.0 HDI, 2004.god., a kupio sam ga lani u 7.mj.sa 107000 km.

Pozdrav
 

Šprec

New member
Da, jako! Pogotovo Tata koji ga je vozio 8 god. Držao cestu odlično, zavoje svladavao s lakoćom i pri velikim brzinama, 3.brzina jaka i duga savršena za pretjecanje, s motorom nikad problema, nikad na cesti nije ostavio...

Jesi ga i ti imao?
Kakvi su tvoji dojmovi?
 

Dalibor

Dado Tornado
imam ga, i svaki je kilometar s njim zadovoljstvo. da sad kupujem nešto, gledao bi kupiti ponovno ZX-a, možda čak opet 1.4, ili turbo dizela na što bi prije naišao
 

Šprec

New member
Isto tako je i meni. Iskreno, razmišljam si nekak u zadnje vrijeme da si uzmem negdje ak bi našo uščuvanog, čisto ono iz gušta...da ga lickam, pickam i vratim dio djetinjstva. Ipak je taj auto bio kod nas punih 10 godina, od moje 10.-20. godine.
 
Na vrh